Ważne

Deezer: trzy miesiące wersji Premium za 99 groszy

Co prawda przebąkiwaliśmy coś na ten temat gdzieś tam między wierszami (między innymi we wpisie o aplikacjach na wakacje), ale zdecydowanie jest to informacja, którą warto puścić w osobnym wpisie. Otóż Deezer postanowił umilić nam wakacyjne wojaże udostępniając wersję Premium na trzy miesiące za jedyne 99 groszy. To świetna cena i jeszcze lepsza wiadomość!

Przyznm, że dotychczas z Deezera nie przyszło mi korzystać jakoś zbyt intensywnie. Gdy streaming muzyki stał się bardziej popularny, moje zainteresowanie wzbudziło najbardziej Spotify, któremu wciąż w mniejszym lub większym stopniu jestem wierna. W międzyczasie zrobiłam skok w bok – w stronę Google Music, gdzie można było skorzystać z oferty na trzy miesiące dostępu za 3,33 zł. Deezer postanowił iść o krok dalej i udostępnić trzymiesięczny dostęp do wersji Premium za jedyne 99 groszy.

Oferta skierowana jest do nowych użytkowników oraz osób, które aktualnie korzystają z darmowej wersji usługi. Ważne: abonament przedłuża się automatycznie, a miesięczny koszt to 19,99 złotych. Jeśli zatem po upływie trzech miesięcy zamierzacie przestać korzystać z Deezera, musicie dezaktywować konto premium.

Promocja jest ważna do końca czerwca. A żeby skorzystać z oferty wystarczy przejść na specjalnie przygotowaną stronę Deezer.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona