Google Nexus 7 32GB pod koniec października?

Wiem, że wielu z Was w jednej chwili pozbyłoby się swoich tabletów i nabyło Google Nexus 7, ale przeszkadza Wam brak slotu kart pamięci i modemu 3G. Wygląda na to, że już wkrótce Google nadrobi oba braki. Podczas gdy o Nexus 7 ze wsparciem dla sieci komórkowych słychać od dłuższego czasu (choć wciąż nie doczekaliśmy się żadnych oficjalnych wieści w tej sprawie), informacja o rychłym debiucie wariantu z 32GB pamięci jest stosunkowo nowa.

Sprzedaż tabletu Google Nexus 7 32GB ma ruszyć pod koniec października, najprawdopodobniej 24. dnia tego miesiąca. Jakby tych rewelacji było, z poniższego screena wynika, że 7-calowy flagowiec Google z większą pamięcią będzie kosztował 259,92 dolarów, czyli zaledwie 10 dolarów więcej niż wariant 16GB. To dość nieprawdopodobne, nie sądzicie? Zagraniczne źródła podają, że ta cena jest poglądowa i może mieć niewiele wspólnego z ostateczną kwotą, jaką przyjdzie zapłacić klientom. Jeżeli jednak Google zdecyduje się na sprzedaż po 260 dolarów, drobnej obniżki doczekałyby się modele Nexus 7 z 8GB i 16GB pamięci.

nexus 7 32gb

Google Nexus 7 jest jednym z najlepiej sprzedających się i najciekawszych urządzeń na rynku. Do najważniejszych punktów jego specyfikacji należą 7-calowy pojemnościowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, czterordzeniowy procesor Nvidia Tegra 3 taktowany zegarem 1,3GHz, 1GB RAM i system operacyjny Android w najnowszej wersji 4.1 Jelly Bean. Jego recenzję przeczytacie pod tym adresem.

via Boy Genius Report, Droid-Life

Obserwuj nas