Nadchodzi Google Nexus 7 z 3G? - Tabletowo.pl

Nadchodzi Google Nexus 7 z 3G?

Tabletowo.pl Nadchodzi Google Nexus 7 z 3G? Asus Nowości Plotki / Przecieki

Moje zdanie dotyczące tabletów bez 3G doskonale znacie. Dlatego też Google Nexus 7, mimo tego, że jest bardzo ciekawą i udaną propozycją, zwłaszcza dla osób lubujących się w 7-calowych urządzeniach, dla mnie jest bezużyteczny. Tym bardziej cieszy mnie news, na który przed chwilą trafiłam. Wynika z niego, że Asus przygotowuje tablet Google Nexus 7 z 3G!

Do takich informacji dotarli redaktorzy portalu modaco.com. Wiadomość, którą otrzymali, pochodzi podobno z bardzo dobrego i wiarygodnego źródła, więc istnieje bardzo wielkie prawdopodobieństwo, że ostatecznie okaże się prawdziwa. Osobiście mam taką nadzieję.

Z wieści, które pojawiły się dziś w sieci, wynika, że Nexus 7 z 3G ma zadebiutować w ciągu ok. 6 tygodni. Oczywiście czas oczekiwania na jego rynkową premierę, o ile faktycznie jest przygotowywany, może ulec zmianie.

Tymczasem my cały czas czekamy na polską premierę Google Nexus 7. Ta ma nastąpić we wrześniu/październiku. Niebawem na łamach Tabletowo.pl opublikujemy recenzję tabletu Google, tymczasem możecie przeczytać test urządzenia napisany przez jednego z naszych Czytelników – tutaj.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona