Glovo

Glovo Prime rusza w Polsce. Płacisz jeden abonament, a za dostawy jedzenia – ani grosza

Glovo ogłasza start nowej usługi. Dzięki Glovo Prime, nie będziemy musieli przejmować się wysokością opłat za dostawę jedzenia. W zamian za subskrypcję miesięcznego abonamentu, zostaniemy z nich zwolnieni. Są też inne bonusy.

Glovo Prime – abonament na dostawy jedzenia

Jeśli regularnie korzystamy z Glovo, to wiemy, że wybrane restauracje często liczą sobie dodatkowe złotówki za dostawę zamówień, co jest absolutnie zrozumiałe. W takich okolicznościach koszt całej usługi potrafi jednak zauważalnie wzrosnąć. Dzięki Glovo Prime, będzie można skorzystać z nieograniczonych darmowych dostaw. Usługę uruchomiono już na rynku hiszpańskim, a teraz trafiła także do Polski.

Dzięki Prime użytkownicy będą mogli otrzymać nieograniczone darmowe dostawy z ponad 5000 sklepów w zamian za niewielką miesięczną opłatę abonamentową. Prime sprawia, że Glovo jest bardziej dostępne i wygodne niż kiedykolwiek wcześniej, a także przybliża nas do bycia codzienną opcją dla naszych użytkowników.Carlos Silvan, menedżer generalny Glovo na Polskę

Abonament Glovo Prime to nie tylko darmowe dostawy, ale także specjalne oferty od restauracji i sklepów partnerskich. Wszystkie placówki, które podpisały umowę z Glovo, zostaną oznaczone specjalną fioletową naklejką na liście dostępnych zleceniobiorców.

Miesięczna subskrypcja usługi kosztuje 12,99 złotych. Wydaje się to być bardzo dobrą ofertą, zwłaszcza dla tych, którzy kilka razy w miesiącu zamawiają coś przez aplikację Glovo w sklepach lub restauracjach z płatnym dowozem. Z subskrypcji można zrezygnować w dowolnej chwili. Usługa obejmuje dostawy na terenie całej Polski, a lista sklepów i punktów partnerskich zależna jest od lokalizacji użytkownika.

Co prawda w moim mieście lista miejsc, w których można dokonywać zamówień jest niewielka, ale podejrzewam, że tam, gdzie Glovo może pochwalić się większą ilością współpracujących lokali i sklepów, jest już w czym wybierać.