głośnik Boombox MOEVI
Boombox Moevi (źródło: materiały prasowe producenta)

Nowość w Biedronce: głośnik idealny na imprezę w domu i plenerze

Jeśli szukasz taniego głośnika, który pomoże rozkręcić niejedną imprezę to możliwe, że w sklepach sieci Biedronka pojawiła się propozycja w sam raz dla Ciebie. W ofercie dostępny jest już boombox firmy Moevi. Co potrafi ten sprzęt?

Co oferuje imprezowy głośnik z Biedronki?

Producent głośnika przekonuje, że pomoże on swoim użytkownikom zadbać o wystarczająco głośny pokład muzyczny do imprez i spotkań – zarówno w domu, jak i w plenerze. Dodatkowo o imprezowy klimat ma pomóc zadbać membrana z podświetleniem RGB. Konstrukcja urządzenia pozwala też na jego łatwe przenoszenie.

Nowy głośnik Moevi może pochwalić się mocą 60 W oraz możliwością bezprzewodowego działania do 10 metrów od źródła, dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth.  Urządzenie zasilane jest 7,4 V akumulatorem o pojemności 3600 mAh. Na obudowie boomboxa znalazły się 4 diody, które po jego włączeniu wskazują poziom naładowania baterii.

Na rączce, za którą można przenosić głośnik, znalazły się także elementy sterujące. Jest to dokładnie 6 guzików, dzięki którym możliwa jest obsługa urządzenia. Wystarczy przez kilka sekund przytrzymać  przycisk POWER, żeby włączyć lub wyłączyć boombox. Odtwarzanie muzyki możliwe jest nie tylko przez Bluetooth, ale także podłączenie przewodowe przez tryb AUX oraz możliwość korzystania z pamięci USB. Wsparcie obejmuje formaty dźwięku takie jak: MP3, WMA, WAV, APE, FLAC.

Boombox samodzielnie identyfikuje podłączone źródła dźwięku i uruchamia z nich odtwarzanie muzyki. W przypadku wielu podłączonych źródeł, możliwe jest łatwe przełączanie między nimi przez krótkie naciśnięcie przycisku „M”. Z kolei jego długotrwałe naciśnięcie aktywuje lub deaktywuje podświetlenie bocznych membran.

Funkcja, która może się przydać

Kolejna dodatkowa funkcja tego głośnika została nazwana przez producenta „TWS”. Jednak żeby z niego korzystać, wymagane jest posiadanie drugiego takiego boomboxa. Tryb umożliwia zwiększenie mocy i głośności odtwarzanej muzyki, przez sparowanie dodatkowego urządzenia.

Aby go aktywować, trzeba krótko przytrzymać guzik „TWS” na jednym z głośników – urządzenie wyemituje wtedy krótki dźwięk, inicjując łączenie. Po pomyślnym połączeniu boomboxów użytkownik usłyszy kolejny sygnał dźwiękowy.

Sprzęt jest już w sprzedaży w sieci sklepów Biedronka. Jego cena została ustalona na 199 złotych. Głośnik dostępny będzie do wyczerpania zapasów.