Gionee zapowiada premierę swojego tegorocznego flagowca Elife S8

Ta chińska marka kojarzy się większości z budżetowymi i średniopółkowymi smartfonami. Nie ma się czemu dziwić, w końcu ich wypuszcza na rynek najwięcej. Jednak mało kto wie, że w swoim portfolio ma również flagowca – model Elife S7, który już niedługo doczeka się następcy.

Gionee ogłosiło właśnie, że na targach MWC 2016 w Barcelonie zostanie zaprezentowany tegoroczny flagowiec, model Elife S8. Wyróżni się on przede wszystkim dużymi możliwościami fotograficznymi i – co jeszcze ciekawsze – wrażliwym na nacisk wyświetlaczem, czyli technologią Force Touch. Już samo to brzmi świetnie i kto wie, może Gionee stanie się pierwszym producentem, który zaoferuje użytkownikom smartfon wyposażony w tę technologię w bardzo atrakcyjnej cenie? Bowiem dostępne obecnie na rynku urządzenia z Force Touch (czyli iPhone 6S/6S Plus, ZTE Axon Mini oraz Huawei Mate S) niestety odstraszają ceną.

W oficjalnej zapowiedzi Elife S8 Gionee napisało:

A new era of mobile photography has arrived and we welcome our consumers to explore this era together with joy in their hearts. We believe technology is part of our lives and we enjoy the convenience and creativity it brings. At MWC 2016, GIONEE will introduce a new member to its S series – the S8, an innovative mobile device that comes with hassle-free photo-shooting features and a pressure-sensitive display.

Zapowiada się więc kolejna, bardzo ciekawa premiera podczas barcelońskich targów MWC 2016. Dzięki takim wiadomościom widać najlepiej, że chińskie marki – nawet te, wydawać by się mogło, mniej znane i znaczące – mają coraz więcej do powiedzenia i ostro walczą o swoją pozycję na rynku.

Źródło: Times News