Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima z nową aktualizacją, która wprowadzi tryb kooperacyjny

Gra o samurajach to czarny koń w starciu z The Last of Us Part II, które przyjęło się naprawdę… różnie wśród fanów tego postapokaliptycznego uniwersum. Ghost of Tsushima jednak nie cierpi na schorzenie o dwóch obozach i zaoferowało solidną rozgrywkę w całkiem przemyślanym otwartym świecie. I też nie spoczęło na laurach, bo studio zapowiedziało właśnie kolejną aktualizację.

Reklama

Najnowsza aktualizacja opatrzona numerkiem 1.1 do Ghost of Tsushima nie będzie należeć do małych. Absolutną nowością będzie wprowadzony do gry tryb kooperacji, ale również tryb New Game+ i parę innych, już nieco skromniejszych rzeczy.

Ghost of Tsushima: Legends

Ghost of Tsushima: Legends to pełny tytuł dla wprowadzanego trybu kooperacyjnego. Będzie on zawierać misje przetrwania dla czterech graczy i misje fabularne dla dwójki z nich. Wraz z wymienionymi nowościami zapowiedziano jeszcze „Raid„, który zadebiutuje za jakiś czas po wprowadzeniu aktualizacji.

Legends zaoferuje cztery unikalne klasy – każda z nich o innym wyposażeniu z opcją zmiany wyglądu. Nie zabraknie w tym wszystkim oczywiście trybu fotograficznego, coby upamiętnić nasze podboje ze znajomymi.

Tryb ten wymagać jednak będzie stałego połączenia z internetem oraz aktywnej subskrypcji PlayStation Plus.

Ghost of Tsushima+

Podstawowa wersja gry zostanie rozszerzona o tryb New Game+. W ramach tej nowości do produkcji trafi nowy koń, nowe przedmioty, nowy tajemniczy handlarz i barwniki, dzięki którym zmienimy kolory naszego pancerza. Ponadto gra zaoferuje kolejne wyzwania w postaci nowych trofeów do zdobycia na PlayStation.

Ghost of Tsushima

W aktualizacji znajdzie się jeszcze możliwość zapisywania niestandardowych zestawów wyposażenia – w końcu oferuje ono różne bonusy. W takim przypadku do walki przygotujemy się już za sprawą kilku kliknięć.

I to w zasadzie niemal wszystko, co będzie mieć do zaoferowania aktualizacja 1.1.0 do Ghost of Tsushima na PlayStation 4. Trafi ona do gry już 16 października 2020 roku.

Jeżeli tytuł ten znajduje się na Waszej kupce wstydu gier, których dotąd nie odpaliliście, to czas najwyższy. Ghost of Tsushima to jedna z najlepszych gier ekskluzywnych na PlayStation 4.

Zobacz też: