A jednak to prawda! GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition powstanie!

Chwilę temu, lotem błyskawicy internet obiegła wieść o tym, że Nvidia przygotowuje specjalną edycję jednego ze swoich RTXów, poświęconą grze CyberPunk 2077. Teraz poznaliśmy znacznie więcej szczegółów, a zniecierpliwionych informujemy już teraz: to prawda!

RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition – dla najwierniejszych fanów

Jak poinformowali przedstawiciele firmy Nvidia, specjalna edycja karty RTX 2080 Ti powstała po to, by uhonorować tych graczy, którzy oczekują na premierę Cyberpunk 2077 z największym entuzjazmem. W ręce miłośników GeForce i gry produkcji CD PROJEKT RED trafi wyjątkowe GPU, z którego każdorazowe korzystanie będzie przypominać o tak ważnym wydarzeniu, jakim była premiera jednego z najważniejszych tytułów w 2020 roku.

Reklama

Od strony technicznej edycja poświęcona Cyberpunk 2077 nie różni się niczym od zwykłego RTX 2080 Ti Founders Edition, oczywiście z wyjątkiem unikalnego wzornictwa nawiązującego do motywów z gry. Co istotne, Nvidia poinformowała również o tym, że specjalna edycja karty będzie dostępna…za darmo, poprzez udział w konkursie przygotowanym z okazji premiery tego wyjątkowego RTXa.

#RTXOn

By wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest, a jakby inaczej, 77 sztuk RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition, wystarczy oznaczyć jednego ze swoich kolegów – graczy, przekazując jednocześnie pozytywne przesłanie oraz dodając tag #RTXOn. W przypadku wygranej obie osoby otrzymają kartę! Konkurs potrwa do 28 lutego, dlatego czasu zostało niewiele.

GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition

Przedstawiamy GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition. Mamy takich 77 dla naszej społeczności. Chcesz ją wygrać? Oto jak to zrobić:1. Skomentuj ten post dodając #RTXOn i opowiedz w kilku słowach o swoim koledze do gry, który jest równie podekscytowany nadchodzącą premierą Cyberpunk 2077, co Ty. (nie ma potrzeby tagowania)2. Jeśli Twój komentarz zostanie wybrany, zarówno Ty, jak i on wygracie kartę z tej limitowanej serii.

Opublikowany przez NVIDIA GeForce Polska Poniedziałek, 17 lutego 2020

Wszelkie dodatkowe informacje o konkursie dostępne są na specjalnie przygotowanej stronie Nvidii. Warto również śledzić social media producenta: Facebooka, Twittera oraz Instagram.

Fakt uhonorowania danej produkcji i jej fanów edycją specjalną karty graficznej nie zdarza się zbyt często. To, że jedną z tych gier jest produkcja polskiego studia z pewnością cieszy i podkreśla rangę, jaką obecnie cieszy się CD PROJEKT RED i jego produkcje w społeczności graczy. W przypadku Cyberpunka 2077 premierowy hype został napompowany do granic możliwości. Osobiście mocno trzymam kciuki za twórców i mocno wierzę, że gra spełni wszystkie pokładane w niej nadzieje z nawiązką i z miejsca stanie się światowym hitem.

Źródło: informacja prasowa, NVIDIA