A jednak to prawda! GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition powstanie!

Chwilę temu, lotem błyskawicy internet obiegła wieść o tym, że Nvidia przygotowuje specjalną edycję jednego ze swoich RTXów, poświęconą grze CyberPunk 2077. Teraz poznaliśmy znacznie więcej szczegółów, a zniecierpliwionych informujemy już teraz: to prawda!

RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition – dla najwierniejszych fanów

Jak poinformowali przedstawiciele firmy Nvidia, specjalna edycja karty RTX 2080 Ti powstała po to, by uhonorować tych graczy, którzy oczekują na premierę Cyberpunk 2077 z największym entuzjazmem. W ręce miłośników GeForce i gry produkcji CD PROJEKT RED trafi wyjątkowe GPU, z którego każdorazowe korzystanie będzie przypominać o tak ważnym wydarzeniu, jakim była premiera jednego z najważniejszych tytułów w 2020 roku.

Od strony technicznej edycja poświęcona Cyberpunk 2077 nie różni się niczym od zwykłego RTX 2080 Ti Founders Edition, oczywiście z wyjątkiem unikalnego wzornictwa nawiązującego do motywów z gry. Co istotne, Nvidia poinformowała również o tym, że specjalna edycja karty będzie dostępna…za darmo, poprzez udział w konkursie przygotowanym z okazji premiery tego wyjątkowego RTXa.

#RTXOn

By wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest, a jakby inaczej, 77 sztuk RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition, wystarczy oznaczyć jednego ze swoich kolegów – graczy, przekazując jednocześnie pozytywne przesłanie oraz dodając tag #RTXOn. W przypadku wygranej obie osoby otrzymają kartę! Konkurs potrwa do 28 lutego, dlatego czasu zostało niewiele.

https://www.facebook.com/NVIDIAGeForcePL/videos/509376829760530/

Wszelkie dodatkowe informacje o konkursie dostępne są na specjalnie przygotowanej stronie Nvidii. Warto również śledzić social media producenta: Facebooka, Twittera oraz Instagram.

Fakt uhonorowania danej produkcji i jej fanów edycją specjalną karty graficznej nie zdarza się zbyt często. To, że jedną z tych gier jest produkcja polskiego studia z pewnością cieszy i podkreśla rangę, jaką obecnie cieszy się CD PROJEKT RED i jego produkcje w społeczności graczy. W przypadku Cyberpunka 2077 premierowy hype został napompowany do granic możliwości. Osobiście mocno trzymam kciuki za twórców i mocno wierzę, że gra spełni wszystkie pokładane w niej nadzieje z nawiązką i z miejsca stanie się światowym hitem.

Źródło: informacja prasowa, NVIDIA