Już wiemy, gdzie będzie można kupić smartfony Realme w Polsce

Realme jest już bardzo dobrze rozpoznawalną marką, choć jeszcze nie w Polsce. To może się zmienić, bo napływają do nas kolejne informacje dotyczące obecności tego producenta smartfonów w naszym kraju.

Od maja 2019 roku smartfony Realme są dostępne w sprzedaży w Europie, ale musiało upłynąć kilka miesięcy, zanim otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie, że producent ten będzie dystrybuował swoje urządzenia także w Polsce. Nie tak dawno przekazaliśmy informację o tym, że marka zamierza wystartować w naszym kraju z dniem 18 marca. Teraz dowiedzieliśmy się o partnerstwie, jakie firma nawiązała ze sklepem x-kom.

Realme 6 Pro

Realme będzie współpracować z x-kom

O sprawie donosi serwis GSMONLINE. Rzecz potwierdził Jason Guo, dyrektor Realme na Europę Wschodnią:

„Realme jako młoda marka jest zaangażowana w dostarczanie zróżnicowanych doświadczeń naszym klientom dzięki produktom, które zapewniają moc i styl. Dzięki partnerstwu ze sklepami x-kom jesteśmy dumni, że możemy rozszerzyć działalność w kolejnych lokalizacjach w Polsce, aby zapewnić to doświadczenie i powitać klientów w rodzinie realme. Po otrzymaniu bardzo pozytywnych reakcji z rynków europejskich i azjatyckich, na których obecnie działamy, poszerzamy nasze kanały sprzedaży w Polsce, aby uruchomić serię realme 6 i wyjść naprzeciw rosnącym wymaganiom.”

Z wypowiedzi szefa sprzedaży Realme na Europę dowiadujemy się jeszcze jednego, ważnego szczegółu. Smartfonami, które będą inaugurować obecność marki w Polsce, będą Realme 6 Realme 6 Pro. To świetna wiadomość – te obiecujące urządzenia ze średniej półki mogą zrobić u nas sporo szumu. Dużo zależy od tego, jak dobrze producent wyceni je w złotówkach. Rzecz jasna, jeśli będziemy już coś na ten temat wiedzieć, niezwłocznie Was poinformujemy.

Choć x-kom będzie pierwszym sklepem w Polsce, który będzie sprzedawał smartfony Realme, na pewno nie pozostanie jedynym. Sieć dystrybucji będzie stopniowo poszerzana i wkrótce do x-komu dołączą także inni sprzedawcy.

Realme 6 i Realme 6 Pro to nowe „lokomotywy” tego producenta. Pociągną sprzedaż

 

źródło: GSMONLINE

na zdjęciu głównym: Realme 6 Pro