Nintendo Switch OLED biały
Nintendo Switch OLED (źródło: Nintendo)

Polujesz na białego Switcha OLED? Wiemy, gdzie go możesz kupić!

Trudno usprawiedliwić zakup podstawowego modelu Nintendo Switch, kiedy na rynku jest już usprawniona wersja OLED. Choć wiele sklepów ma trudności z zaopatrzeniem półek w najnowszy sprzęt giganta z Kyoto, mamy dla Was dobre informacje: wiemy, gdzie możecie kupić Nintendo Switch OLED w białej wersji kolorystycznej!

Nintendo Switch OLED, czyli usprawnienie za niewielką cenę

W momencie, gdy nowy, klasyczny Switch kosztuje około 1350 złotych, trudno usprawiedliwić jego zakup w obliczu nowszej wersji OLED. Szczególnie teraz, gdy w sklepie Media Expert kupicie rzadszy, biały wariant Nintendo Switch OLED za 1699 złotych.

Czy jednak warto dopłacić 350 złotych, aby kupić Nintendo Switch OLED? Jeżeli jest to Wasz pierwszy kontakt ze sprzętem Nintendo, to odpowiedź jest tylko jedna – jak najbardziej. System oferuje aż 64 GB wewnętrznej pamięci, które pozwolą na instalację dodatkowych produkcji, poza kartą pamięci.

Ponadto szeroka, regulowana podstawka uprzyjemni zabawę, gdy jesteśmy daleko od telewizora, a 7-calowy ekran OLED generuje większy oraz wyraźniejszy obraz w porównaniu do Nintendo Switch z wyświetlaczem LCD.

Ważną funkcją Nintendo Switch OLED jest też port Ethernet, kluczowy dla sieciowej rozgrywki w najpopularniejszych tytułach. Techniczne usprawnienia objęły także tryb przenośny, a to za sprawą nowych głośników. Jeżeli nie gracie ze słuchawkami na uszach, z pewnością je docenicie.

Nintendo Switch OLED biały
źródło: Nintendo

Najlepszy model „pstryka” na rynku

Jeżeli nie posiadacie jeszcze najnowszej konsoli Nintendo, model OLED będzie z pewnością najlepszym wyborem. Sam wyświetlacz zmienia naprawdę wiele, a od takiego ekranu nie ma już powrotu. Pozostałe usprawnienia odgrywają już raczej mniejszą rolę, bowiem to wielkość i jakość ekranu w konsoli robi tzw. robotę.

Warto też spieszyć się z zakupami, ponieważ Nintendo produkuje o wiele mniej konsol niż gigant z Kyoto by sobie tego życzył. 1699 złotych jest naprawdę atrakcyjną ofertą, gdy popatrzymy na droższe propozycje konkurencji. A jak wiadomo – taka konsola to zakup na wiele lat.