Bezprzewodowy kontroler dla tabletów

GameStop oferuje tablety pełne gier

Tablety do gier od GameStop

Nie oszukujmy się, wszyscy lubimy pograć na naszych tabletach internetowych. Wielordzeniowe procesory, potężne układy graficzne i ekrany dotykowe o dużych przekątnych sprzyjają tej formie spędzania wolnego czasu. Oferowane we sklepach Android Market i Apple AppStore gry to rynek, który rozwija się równie szybko (o ile nie szybciej), jak rynek „dachówek”. Swoją szansę w tej dziedzinie dostrzegła firma GameStop, której ambitne plany dotyczące stworzenia tabletu dla graczy poznaliśmy nieco wcześniej.

Tajemnicze urządzenie ma zadebiutować w 2012 roku, lecz już teraz GameStop ma wiele do powiedzenia w tej sprawie. Do portfolio firmy weszły trzy tablety z systemem Android, których oprogramowanie wzbogacono o zestaw ciekawych gier oraz kompatybilny z nimi bezprzewodowy kontroler.

Bezprzewodowy kontroler dla tabletów

Klienci mogą wybierać pomiędzy Asusem Eee Pad Transformer 16GB ($439), Acerem Iconia Tab A100 ($369,98) i Samsungiem Galaxy Tab 10.1 16GB ($539,98). Wszystkie urządzenia wyposażono, jak na tablety do gier przystało, w szeroki wachlarz preinstalowanych produkcji. Obejmuje on takie tytuły jak Dead Space, Monster Madness, Sonic CD, Cordy, Riptide GP oraz wiele innych.

Więcej informacji na temat tabletów oferowanych w sklepie GameStop znajdziecie tutaj.

via SlashGear