Takiego Samsunga mógłbyś sprezentować dziewczynie: Galaxy S8+ z kamieniami Swarovskiego

Samsung ma już limitowaną edycję swojego flagowego Galaxy S8+. Mam na myśli odmianę Rose Pink. Okazuje się, że można wydać specjalną wersję smartfona, który już był dostępny w specjalnej wersji. Taka wersjocepjca.

Mowa o różowym Samsungu Galaxy S8+ o nazwie SMARTgirl Limited Edition. Czym różni się od „zwykłej es-ósemki plus”? Ktoś wpadł na całkiem niegłupi pomysł opakowania różowego flagowca w błyszczące etui, naszpikowane kamieniami Swarovskiego. Ma to chyba stanowić dodatkową zachętę dla tych, którzy uznają edycję Rose Pink za mało kobiecą.

Sama obudowa nie wydaje się być w żaden sposób zdobiona, więc jedynym mieniącym się kamieniami elementem jest wspomniane etui. Dystrybucja Galaxy S8+ SMARTgirl Limited Edition ograniczona jest tylko do Hiszpanii. Mało prawdopodobne, by trafiła ona jeszcze do innych państw. Kiedy tylko zapasy specjalnej wersji się skończą, możliwość jej zakupu przepadnie. Cóż, chyba właśnie tym charakteryzują się limitowane edycje.

Podobny los spotka pewnie czerwoną edycję kolorystyczną, która trafiła tylko do klientów w Korei Południowej. U nas co prawda można dostać różowego Galaxy S8+, ale w oficjalnej dystrybucji on nie występuje. Dlatego trzeba polegać na sklepach, które sprowadzają telefony z zagranicy.

Jak widać, egzotyka nie jest nam pisana.

 

źródło: Sammobile