Czerwony jest chyba modny w tym sezonie - po Xperii XZ Premium przyszedł czas na Galaxy S8 - Tabletowo.pl

Czerwony jest chyba modny w tym sezonie – po Xperii XZ Premium przyszedł czas na Galaxy S8

Chociaż zadebiutował już Galaxy Note 8, to Samsung wcale nie zapomina o Galaxy S8. I w sumie jest to uzasadnione i oczekiwane, ponieważ to właśnie ten ostatni jest „prawdziwym” flagowcem marki na ten rok, wspólnie z Galaxy S8+. Czas jednak działa na niekorzyść zaprezentowanych w marcu urządzeń, więc – aby wzmocnić zainteresowanie tym modelem – producent postanowił wypuścić na rynek nową, czerwoną wersję kolorystyczną.

Oczywiście to tylko moja teoria, gdyż sam Samsung daje do zrozumienia, że inspiracją do stworzenia takiej odsłony Galaxy S8 była jesień – widać to doskonale na filmie promocyjnym. Ogólnie chyba jednak czerwony jest modny w tym sezonie, ponieważ niedawno na rynku zadebiutowała również czerwona Sony Xperia XZ Premium, a wczoraj Smartisan Nut Pro 2, który także jest dostępny w takiej wersji kolorystycznej (chociaż w przypadku tej ostatniej marki czerwień jest klasyką).

Ja niespecjalnie jestem fanem czerwonych smartfonów – mimo że wszystkie trzy, wymienione przeze mnie powyżej modele uważam za ładne – ale już słyszałem głosy, że Galaxy S8 w takiej odsłonie wygląda świetnie. Wam też się podoba? Jeżeli tak, to niestety nie mam dla Was dobrych wiadomości – od przedstawiciela polskiego oddziału producenta dowiedziałem się, że ten konkretny model nie trafi oficjalnie do Polski. Oczywiście można próbować go ściągnąć na własną rękę z Korei Południowej, ale to już każdy musi wziąć to na własne barki.

Jeśli jednak ogólnie jesteście zainteresowani Galaxy S8 i nie musicie koniecznie kupować czerwonej wersji kolorystycznej, to przypomnę, że nabywając smartfon teraz, możecie odebrać 400 złotych zwrotu w żywej gotówce – wszystkie szczegóły na temat tej akcji znajdziecie >tutaj<.

Polecamy również:

Samsung Galaxy S8 – recenzja fotograficznego super-smartfona

Źródło: SamsungMobileKorea

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona