Ważne

Przyjrzyjcie się dobrze różowej wersji Samsunga Galaxy S8+, bo u nas jej nie dostaniecie

Samsung potwierdził, że będzie oferować model Galaxy S8+ w specjalnym kolorze Rose Pink. Niektórzy poczują się jednak zawiedzeni informacją, że w Polsce różowego S8+ nie kupimy. Ta wersja kolorystyczna jest limitowana i przeznaczona tylko na rynek tajwański, Korei Południowej i kilku innych.

Firma mówi, że szósty kolor Galaxy S8+ został zainspirowany naturą, tworząc poczucie jedności i płynności pomiędzy szkłem i metalem, które są użyte w obudowie smartfona. Rose Pink określono też jako wyrafinowaną i nowoczesną edycję, która przyczynia się do podkreślenia estetyki Galaxy S8+.

Niektórzy żartują sobie, że Samsung wprowadził nowy kolor, bo chciał dostosować obudowę do ekranów OLED, które w niektórych wypadkach zakłamywały nieco wyświetlaną przez nich biel. Jej odcień był odrobinę przesunięty właśnie w stronę różu lub czerwieni, co częściowo zostało rozwiązane stosowną aktualizacją.

Różowa wersja kolorystyczna zostanie wyłożona na półki sklepowe jutro, jedynie w wersji z 64 GB pamięci wewnętrznej, i – jak na razie – tylko na Tajwanie i w Korei Południowej. Trafi też na inne wybrane rynki w późniejszym terminie.

Galaxy S8 i S8+ dostępne są w kolorach Midnight Black, Orchid Gray, Arctic Silver, Coral Blue i Maple Gold (ten ostatni również u nas nie do zdobycia).

źródło: Samsung, Sammobile, tablety.pl

Komentarze

 • Arrczi

  Wszystkie wersje z przodu są różowe, tak więc spoko :)
  Starczy tego różu.

  • marcus1212

   W erze homo niewiadomo kolory tęczy i różu sa modne. Przynajmniej nie będzie widać problemu z ekranem ;)

  • Flynn

   Te nowsze już, mają spoko ekrany. Ale narobili tych szmelców w różu i muszą gdzieś je upchać.

   • Arrczi

    Jest możliwość sprawdzenia tego, która wersja jest poprawiona? Przymierzam się do kupna, byłem dzisiaj w Samsungu i twierdzą, że już jest ok i nie mają zwrotów.

    • Flynn

     Nie wierzę w to co mówią. Musisz włączyć i sprawdzić, najlepiej kodem *#15987# i ustaw na zero, w nowym sofcie jest regulacja, tak że ekran może być wadliwy, jak będzie biały znaczy ok. Nie sprzedało się aż tak wiele sztuk S8, że wszystkie “róże” już poszły.

 • Jin Kazaman

  Fajnie wygląda z tą tapeta

  • Arrczi

   Niestety, tak wyglądają ośnieżone góry w S8 i S8+
   :)

 • Madzia Jóźwiak

  Bez obaw do nas tez trafią. A jak chcesz mieć różowy wcześniej to Pink Gold możesz kupić. Osobiście polecam Blue Coral lub jakiś black.Bardziej pasuje.W krajach azjatyckich preferują typy różowe. Z racji religii i kultury.To bardzo uduchowione nacje.My się raczej w tym nie wysmakujemy. Europa to inna bajka.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona