Próbki możliwości podwójnego aparatu w Samsungu Galaxy Note 8 - jest na co czekać 16

Próbki możliwości podwójnego aparatu w Samsungu Galaxy Note 8 – jest na co czekać

Podczas gdy różni producenci prezentowali kolejne smartfony z podwójnymi aparatami, Samsung wolał dopieszczać funkcje pojedynczych aparatów, co okazywało się opłacalne, bo Galaxy S7 i S8 to znakomite przykłady tego, że nie trzeba dwóch kamer w telefonie, żeby cieszyć się świetnymi zdjęciami. Ale to nie znaczy, że Koreańczycy nie zamierzają wejść na rynek ze smartfonami z podwójną optyką.

W gruncie rzeczy, kiedy jedna ekipa zajmowała się optymalizacją działania pojedynczych aparatów, inna w pocie czoła przygotowywała funkcje dla nowego Galaxy Note. W ósmej edycji samsungowego notatnika ma pojawić się zestaw soczewek i matryc, które mają pomóc robić zdjęcia tak dobre, jak nigdy dotąd, jeśli chodzi o fotografowanie smartfonem.

Na chińskiej platformie blogowej Weibo pojawiły się próbki możliwości podwójnego aparatu zamontowanego w Galaxy Note 8. Według udostępnionych materiałów, nowy Note ma dynamicznie operować ostrością oraz znakomicie sobie radzić w ciemnościach, zapewniając jaśniejsze i bardziej wyraźne ujęcia po zachodzie słońca.

Próbki możliwości podwójnego aparatu w Samsungu Galaxy Note 8 - jest na co czekać 17

Próbki możliwości podwójnego aparatu w Samsungu Galaxy Note 8 - jest na co czekać 18Próbki możliwości podwójnego aparatu w Samsungu Galaxy Note 8 - jest na co czekać 19

Nawet gdyby przeciek na Weibo był zakulisowo kontrolowany przez Samsunga, to wcale byśmy się nie obrazili, jeśli aparat w Note 8 tak dobrze radziłby sobie w okolicznościach, gdzie inne aparaty mobilne dają za wygraną.

Próbki możliwości podwójnego aparatu w Samsungu Galaxy Note 8 - jest na co czekać 20Próbki możliwości podwójnego aparatu w Samsungu Galaxy Note 8 - jest na co czekać 21

O tym, jak sprawdzają się dwie kamery w najnowszym Samsungu, przekonamy się przy okazji premiery smartfonu 23 sierpnia oraz podczas późniejszych testów.

 

źródło: Weibo przez The Android Soul