Samsung Galaxy A51 / fot. Kacper Żarski
Samsung Galaxy A51 / fot. Kacper Żarski

Niezła promocja: kup Galaxy A51 i odbierz słuchawki Galaxy Buds+ za darmo!

Osoby, które do 21 lutego 2021 roku kupiły smartfon Samsung Galaxy A41, mogą otrzymać w prezencie słuchawki prawdziwie bezprzewodowe Galaxy Buds+. Teraz taki sam gratis przysługuje klientom, którzy zdecydują się kupić Galaxy A51.

Na horyzoncie czai się już premiera Galaxy A52 i Galaxy A52 5G, więc można zastanowić się, czy jest sens kupować teraz Galaxy A51 za 1699 złotych, bo (podobno) tyle samo ma kosztować też jego następca (model w wersji 4G). Przygotowana przez Samsunga promocja sprawia jednak, że warto się nad tym zastanowić i to rozważyć, ponieważ producent da jego nowym nabywcom słuchawki Galaxy Buds+ w prezencie.

Promocja: kup smartfon Samsung Galaxy A51 i odbierz słuchawki Galaxy Buds+ za darmo!

Aby otrzymać słuchawki Galaxy Buds+ za darmo, trzeba najpierw kupić smartfon Samsung Galaxy A51 u autoryzowanego partnera marki Samsung, na przykład w sklepie Media Expert. W tym miejscu pozwolę sobie wspomnieć, że w renomowanych sklepach z elektroniką słuchawki te kosztują co najmniej 499 złotych, zatem są bardzo cennym prezentem.

Samsung Galaxy A51 Galaxy Buds plus promocja
źródło: Samsung

Do skorzystania z promocji uprawnieni będą klienci, którzy kupią smartfon w okresie od 22 lutego do 7 marca 2021 roku. Słuchawki nie zostaną jednak dodane automatycznie – trzeba się po nie zgłosić, a wcześniej (maksymalnie do 10 marca 2021 roku) aktywować nabyte urządzenie (tj. włożyć do niego kartę SIM polskiego operatora i zaakceptować postanowienia umowy licencyjnej użytkownika końcowego) oraz zalogować się za pomocą Konta Samsung do aplikacji Samsung Members.

We wspomnianym programie należy wypełnić specjalny formularz – najpóźniej do 12 marca 2021 roku, ale oczywiście najlepiej zrobić to od razu po uruchomieniu smartfona. Samsung wymaga podania szeregu danych, w tym adresu, na który wyśle kurierem słuchawki bezprzewodowe Galaxy Buds+. Ponadto trzeba też dołączyć dowód zakupu urządzenia (skan lub zdjęcie paragonu albo faktury).

Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, Samsung wyśle słuchawki Galaxy Buds+ (w kolorze czarnym) w ciągu 10 dni roboczych.

Kup smartfon Galaxy A51 i odbierz słuchawki Galaxy Buds+ za darmo

Regulamin promocji „Wybrane Galaxy A51 z słuchawkami Buds+ w prezencie” (PDF)