Football Manager 2021

Edycja fizyczna Football Manager 2021 już w sklepach. Co znajdziemy w środku?

Piłka dla dużych chłopców już w grze, bo do sprzedaży trafił najlepszy piłkarski menedżer – Football Manager 2021. I mowa tutaj oczywiście o fizycznej edycji gry, do której dołączono parę niecodziennych bonusów, z których na pewno skorzystacie jeszcze przed samą zabawą.

Seria Football Manager to rodzina piłkarskich menedżerów, która nie ma sobie równych. Jej najnowsza odsłona, czyli Football Manager 2021, spotkała się z bardzo pozytywnymi opiniami od krytyków, otrzymując ocenę 85/100 w serwisie Metacritic.

Football Manager 2021

W tym roku gra otrzymała trochę nowości, o których wspominaliśmy przy innej okazji. Zmiany obejmowały nawet przebudowę obecnych systemów, ale dodano również kilka innych nowości. Gracze mogą na przykład wyrażać się za pomocą gestów czy skorzystać z funkcji „Szybkie Czaty”, to znaczy przeprowadzić krótką i nieformalną rozmowę z zawodnikami, choćby też na miarę naszych czasów – zdalnie.

Co pomieściła pudełkowa wersja Football Manager 2021?

W pudełkowej wersji Football Manager 2021, która jest od dziś dostępna w wybranych sklepach, znajduje się oczywiście i przede wszystkim sama gra. Naturalnie nie tylko, ale o tym za chwilę ;)

Oficjalnie Football Manager 2021 dopiero zadebiutował, chociaż ci, którzy zdecydowali się zamówić go przedpremierowo, mieli okazję zagrać w niego wcześniej – stąd mogliśmy przeczytać o bardzo pozytywnych opiniach już tygodnie temu.

Oprócz samej gry, polska fizyczna edycja Football Manager 2021 zawiera sześć kart tzw. „Szybkiego startu”, których zadaniem jest pomóc nam, graczom, zacząć grę jak prawdziwy profesjonalista. Nie jest to przypadek, jako że tytuł posiada oficjalną licencję rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy. Zwróćcie zresztą uwagę na okładkę powyżej, na której znajduje się krajowe trofeum Mistrza Polski.

Zamów grę Football Manager 2021 w sklepie Media Expert

Ponadto słodkim jak deser dodatkiem jest kod rabatowy o wartości 15 złotych do wykorzystania na Pyszne.pl, który znajduje się w każdym egzemplarzu pudełkowego wydania Football Manager 2021.

Szkoda nie wymienić tego na pierwszy wieczór z tym tytułem – co powiecie na pizzę? I co powiecie o samej grze?

Te wiadomości mogą Cię zainteresować: