piłka nożna boisko stadion piłkarski

Euro 2020 za darmo i w 4K

2 grudnia 2019 roku to dzień, który polscy miłośnicy piłki nożnej wspominać będą ze sporym rozczarowaniem. Dopiero ósme miejsce Roberta Lewandowskiego w rankingu Złotej Piłki, mimo niebotycznych statystyk, musi budzić niedosyt. Pojawiła się jednak informacja, która może, choć w niewielkim stopniu, osłodzić ten pełen goryczy dzień wszystkim czekającym na turniej Euro 2020.

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej – Euro 2020 – odbędą się już w lecie przyszłego roku. Z pewnością niektórzy spośród naszych Czytelników wybierają się, by osobiście dopingować Polaków w starciu z Hiszpanią czy Szwecją. Zdecydowana większość obejrzy jednak piłkarskie zmagania przed telewizorami. To dla nich TVP Sport przygotowała miłą niespodziankę.

Reklama

Długofalowa strategia – Football Manager 2020 (recenzja)

Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport, potwierdził w swoim wpisie na Twitterze, że wszystkie 51 spotkań rozegranych w ramach Euro 2020 zostanie wyprodukowanych w rozdzielczości 4K. Dodatkowo każde, wraz z materiałami dodatkowymi, będzie udostępnione w aplikacji mobilnej TVP Sport oraz na stronie internetowej stacji bez dodatkowych opłat.

W praktyce oznacza to, że do obejrzenia całego turnieju Euro 2020 nie trzeba nawet posiadać telewizora. Wystarczy smartfon czy komputer z dostępem do internetu oraz połączenie z siecią z terytorium Polski (dostęp z pewnością będzie ograniczony blokadą regionalną), aby bez przeszkód emocjonować się reprezentacyjnym futbolem w najlepszym wydaniu.

Forma podtrzymana – recenzja eFootball Pro Evolution Soccer 2020

Co naturalne, nie wszyscy będą zadowoleni z takiego obrotu sprawy. Mowa przede wszystkim o właścicielach restauracji wyposażonych w ogródki piwne, które na czas dużych imprez sportowych przeżywają istne oblężenie. Możliwość obejrzenia turnieju całkowicie za darmo może oznaczać, że część dotychczasowych gości zdecyduje się na obejrzenie mistrzostw w domowym zaciszu, gdzie dostęp do złocistego napoju jest co najmniej kilkukrotnie tańszy.

FIFA 20 – prawdziwa wolta w świecie gier piłkarskich (recenzja)

Zniecierpliwionym przypominamy, że mecz otwarcia Euro 2020 już 12 czerwca w Rzymie. Finał zaplanowano zaś na 12 lipca w Londynie. Reprezentacja Polski rozpocznie zmagania 15 czerwca, a jej pierwszym rywalem będzie jedna z drużyn ze ścieżki kwalifikacyjnej B: Bośnia i Hercegowina, Słowacja, Irlandia albo Irlandia Północna. Już teraz zachęcamy do wspólnego kibicowania zmaganiom najlepszych piłkarzy z całej Europy.