Equalizer FX Pro dostępny w Play Store za darmo! | Tabletowo.pl

Equalizer FX Pro dostępny w Play Store za darmo!

Dołącz do dyskusji 0

W swoim życiu miałem dużo telefonów, głównie były to sample testowe. Każdemu z nich starałem się poświęcać podobną ilość dni, czyli około 14. To oznacza, ze musiały one zastępować mój prywatny telefon. Mówimy tutaj także o słuchaniu muzyki, korzystając z zestawu słuchawkowego.

Były telefony, które grały świetnie i miały świetny equalizer, ale też bywały takie, którym tego korektora brakowało. Rozwiązanie tego problemu w postaci zrobienia roota i wgraniu odpowiedniego oprogramowania (a mowa tu przede wszystkim o Dolby Atmos) odpadało. Na szczęście ktoś wpadł na świetny pomysł, aby takowy korektor umieścić w Sklepie Play.

Jednak – jak wiemy – takie rozwiązania zazwyczaj kosztują. Nie inaczej jest w przypadku Equalizer FX Pro, który – na nasze szczęście – został „przeceniony” z niemalże dziewięciu złotych i jeszcze przez następne dwa dni będzie dostępny za darmo! Jeśli ktoś ma telefon marki Huawei lub LG to jest to dla niego świetne rozwiązanie, bowiem właśnie na urządzeniach tych producentów nie znajdziemy wbudowanego korektora.

Mój telefon to Huawei P9, który niestety nie ma wbudowanego korektora, a jedyną możliwością poprawy jakości dźwięku jest uruchomienie trybu DTS, który, na szczęście, mnie zadowala. Jednak chciałem sprawdzić, czy można „wycisnąć” z tego smartfona więcej. I okazało się, że z Equalizer FX Pro jest to możliwe.

Equalizer FX Pro nie oferuje profesjonalnej ingerencji w jakość dźwięku, jednak podstawowe ustawienia zostały zachowane. Smartfon bardzo dobrze reaguje na te zmiany. Program ten oczywiście współpracuje z usługami streamingowymi, takimi jak na przykład Spotify czy Tidal. Co ciekawe, Spotify od teraz oferuje mi szybkie przejście z programu muzycznego do korektora za pomocą skrótu, którego wcześniej nie było.

Aby pobrać Equalizer FX Pro wystarczy wejść pod ten link lub samodzielnie odnaleźć ten program w Sklepie Play. Aplikacja waży niecały jeden megabajt.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona