Epesitec E515 - nieco tańszy od Kindle Fire - Tabletowo.pl

Epesitec E515 – nieco tańszy od Kindle Fire

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Epesitec E515 - nieco tańszy od Kindle Fire Nowości

Od prezentacji Kindle Fire tanie tablety nie mają łatwego żywota. Ich ceny i parametry techniczne zaczęły być porównywane do urządzenia Amazonu, który może zgarnąć znaczny kawałek tabletowego tortu (może sprzedać nawet 5 milionów sztuk modelu w ciągu Q4 2011). Jednym z takich modeli jest Epesitec E515, kosztujący 189 dolarów. Czy warto się nim zainteresować?

Moim zdaniem – jak najbardziej. Jest to jeden z najtańszych tabletów oferujących procesor o częstotliwości taktowania 1,2 GHz (od Freescale) oraz 7-calowy wyświetlacz pojemnościowy (niestety, jego rozdzielczość nie została ujawniona).

Rywal takich tabletów, jak Lenovo IdeaPad A1 czy Archosa Arnova 7, został wyposażony także w WiFi, 4GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD, 512MB RAM, port USB, wyjście TV, Bluetooth, kamerkę oraz aparat 3 Mpix. Całość pracuje pod kontrolą Androida w wersji 2.3 Gingerbread.

Co ważne, producent zapowiedział także premierę specjalnej wersji modelu z 3GEpesitec E516, który został wyceniony na 249 dolarów.

Oba tablety Epesitec trafią do sprzedaży pierwszego listopada.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona