Dwa tablety Asusa z serii MeMo w FCC | Tabletowo.pl

Dwa tablety Asusa z serii MeMo w FCC

Dołącz do dyskusji 0
tablety Asus MeMo w FCC

Targi CES 2013 i MWC 2013 zbliżają się coraz większymi krokami (te pierwsze już za miesiąc!), możemy się więc spodziewać natłoku plotek przed tymi wydarzeniami. Ich serię inauguruje dziś Asus, którego dwa tablety trafiły na wizytę w FCC. Dzięki kontroli w amerykańskiej Federalnej Komisji Łączności mamy pierwsze informacje o ich istnieniu.

Do FCC trafiły dwa urządzenia tajwańskiego koncernu, pochodzące z serii MeMo, których nazwy kodowe to MSQK001 i MSQK0W. I dosłownie tyle o nich wiemy – nic więcej. Żadnych szczegółów odnośnie parametrów technicznych ani ewentualnej daty debiutu (choć akurat tego możemy się domyślać).

Na CES 2011 (tak niedawno, a wydaje się, jakby minęły wieki…) Asus zaprezentował pierwszy model z serii MeMo – ME171. Jakiś czas później dołączył do niego MeMo ME370T, który ostatecznie trafił do sprzedaży jako tablet GoogleNexus 7. Od jakiegoś czasu w sieci pojawiają się spekulacje dotyczące modelu ME570T, więc istnieje możliwość, że jeden z bohaterów dzisiejszego przecieku, to właśnie on. Drugim z kolei może być ME172V, który podobno ma być tańszym odpowiednikiem tabletu Nexus 7.

Ale to tylko nasze domysły… Na razie nie pozostaje nam nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i poczekać na kolejne informacje w sprawie powyższych, tajemniczych tabletów.

źródło

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona