Ważne

Asus Memo ME570T nowym tabletem Google?

Osoby bardziej zainteresowane rynkiem tabletów internetowych doskonale wiedzą z jakiego modelu wywodzi się Google Nexus 7. Urządzenie początkowo zaprezentowane zostało jako Asus Memo ME370T, by później, nieco ukradkiem, przemienić się we wspomniane urządzenie internetowego giganta. Wspominam o tym nie bez powodu. Otóż do sieci przeciekły wstępne informacje dotyczące modelu Asus Memo ME570T. Nic więc dziwnego, że od razu skojarzony został z drugą generacją Google Nexus 7.

A wszystko przez to, że w programie Picasa (którego chyba raczej nikomu nie trzeba przedstawiać), pojawiło się zdjęcie wykonane rzekomo właśnie Asusem Memo ME570T. To oznacza, że premiera modelu zbliża się wielkimi krokami. Jedyną pewną sprawą jest system operacyjny – Android Jelly Bean.

Co więcej, spekuluje się, że będzie to większa wersja tabletu Google, mianowicie Nexus 10. To by miało sens. Zwłaszcza, że producenci dążą do oferowania potencjalnym klientom pełnej gamy urządzeń o różnych przekątnych. Czy tak faktycznie będzie? Okaże się.

Trzeba jednak pamiętać, że są to wyłącznie nieoficjalne informacje, które nie muszą okazać się prawdziwe. Wyjścia są teoretycznie dwa: albo sprzęt zadebiutuje jako Asus Memo ME570T, albo z logo Google na obudowie. Jakkolwiek by nie było, oczekujemy od niego jednego: by oferował bardzo dobry stosunek parametrów technicznych do ceny. Podobnie jak ma to miejsce w przypadku Google Nexus 7.

20120929-081600.jpg

źródło

Komentarze

 • Johnykalesony

  Nie będzie 10 calowy, nowy nexus 7 będzie za 1,5-2 lata. Taka moja opinia.

 • Squn

  wymienię tf101 na nexusa, więcej info pod mailem [email protected]

 • aaa

  Memo to ten z rysikiem? Super by było. I moja teoria, że Samsung wstrzymywał premierę Note 10.1 próbując go jako Nexusa 10 Google dać, co się nie powiodło może być prawdziwa. :)

  • Patryk

   Obecny nexus to też był memo z rysikiem, ale kiedy się przeistoczył to rysika zabrakło. Memo to tyko była baza dla N7.

 • xmat1

  A może to nexus q?

  • Glee

   Nexus Q to jest kula a’la z pokemonów służaca do odtwarzania muzyki czy czegoś tam :)

 • Pawel P

  Raz jes napisane 570T a innym razem 750T… To w końcu Asus Memo ME750T czy Asus Memo ME570T? :)

 • Pianista

  Jeszcze więcej sprzętu od Asusa, super. Takiego Nexusa 10 calowego to polecałbym każdemu. Ja już mam swojego Transformera, ale w Nexusach zawsze pociągało mnie to, że aktualizację są dla nich zawsze. I to pierwsze! Czekam na żelkę i project butter. Skoro 60 fps to normalna płynność w JB, to 30 fps była w ICS?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona