Dwa nowe urządzenia od ASUSa zauważone w indonezyjskim urzędzie certyfikacji 18

Dwa nowe urządzenia od ASUSa zauważone w indonezyjskim urzędzie certyfikacji

Urządzeń od ASUSa na tabletowym rynku nie brakuje. Tajwański gigant zadomowił się na rynku już dawno, a serie Transformer czy FonePad są bardzo znane wśród użytkowników. Na łamach naszego serwisu testowaliśmy zresztą niejeden tablet od tajwańskiego producenta – ostatnio ocenie poddawaliśmy ASUSa MeMo Pad 8 oraz ASUSa Transformer Book T100. Wygląda na to, że już za jakiś czas będzie okazja na kolejne testy, ponieważ w indonezyjskim urzędzie certyfikacji pojawiły się nowe urządzenia tej właśnie marki. Przynajmniej jedno z nich prawie na pewno jest tabletem.

Indonezyjski Urząd Certyfikacji (Indonesian Certification Authority) odpowiada za testy urządzeń prototypowych, zanim te oficjalnie wejdą do sprzedaży na rynku konsumenckim. To od tego podmiotu zależy, czy nowy tablet lub phablet są wystarczająco dobre, by mogły być sprzedawane. Każde nowe urządzenie musi otrzymać wymagany certyfikat, co oznacza, że w bazie danych IUC można znaleźć nadchodzące urządzenia. Nie inaczej jest i tym razem.

Dwa nowe urządzenia od ASUSa zauważone w indonezyjskim urzędzie certyfikacji 19

W bazie danych serwisu IUC odnaleziono dwa wpisy o nowych urządzeniach ASUSa. Pierwszy z nich to sprzęt o kodowej nazwie ZenFone C – najprawdopodobniej jest to smartfon, bądź phablet z układem Intela. Drugim produktem jest ASUS FE170CG (K012). To jest najprawdopodobniej nowy tablet, jaki zostanie wprowadzony przez ASUSa na rynek. Można przypuszczać, że mamy do czynienia z urządzeniem z serii MeMo Pad bądź FonePad. Nie znamy żadnych informacji związanych ze specyfikacją czy datą premiery, ale dobrze wiedzieć, że na horyzoncie są już nowe urządzenia od tabletowego giganta na rok 2014.

Gdy tylko dowiemy się czegoś więcej, nie omieszkamy Was o tym poinformować.

źródło