Drobna aktualizacja oprogramowania tabletów Asusa: TF700 i TF300 - Tabletowo.pl
Ważne

Drobna aktualizacja oprogramowania tabletów Asusa: TF700 i TF300

Stojąc przed wyborem tabletu najważniejszy jest stosunek parametrów technicznych do ceny, a zaraz później wsparcie producenta, które jest bardzo istotne. Jedną z firm, o której nie można powiedzieć, że nie dba o swoich klientów, jest Asus (choć tu zapewne odezwą się użytkownicy Eee Pad Transformer TF101, którzy najprawdopodobniej nie będą mogli cieszyć się z Androida 4.1 Jelly Bean). Tajwański koncern zawsze jako pierwszy – lub jeden z pierwszych – wydaje aktualizacje systemów dla swoich urządzeń. Tym razem jednak nie chodzi o jakieś wielkie zmiany w oprogramowaniu, ale mimo wszystko dość istotne. Takowych doczekały się dwa tablety Asusa: Transformer Pad Infinity TF700 oraz Transformer Pad TF300.

Cały czas są to urządzenia pracujące pod kontrolą Androida Jelly Bean, którego otrzymały w ostatnim czasie. W przypadku Transformer Pad Infinity TF700 możemy mówić o wersji oprogramowania oznaczonej numerkiem 10.4.4.20, natomiast Transformer Pad TF300 – 10.4.2.17.

Jak już wspomniałam, w obu przypadkach nie chodziło producentowi o wprowadzanie znaczących zmian w systemie, a o jego usprawnienie. I tak, użytkownicy wymienionych tabletów mogą odnotować szybsze łączenie się z sieciami WiFi, wzrost wydajności i stabilności działania.

Obie drobne aktualizacje dotarły już do Polski. Jeśli urządzenia nie poinformowały Was o nich automatycznie, zajrzyjcie do ustawień, tam na pewno na Was czekają.

Dzięki wszystkim za podesłanie info! ;)

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona