Android Jelly Bean dla Asusa Transformer Pad Infinity TF700 i Transformer Prime TF201 dotarł do Polski - Tabletowo.pl
Ważne

Android Jelly Bean dla Asusa Transformer Pad Infinity TF700 i Transformer Prime TF201 dotarł do Polski

Tabletowo.pl Android Jelly Bean dla Asusa Transformer Pad Infinity TF700 i Transformer Prime TF201 dotarł do Polski Asus Nowości

Lubicie poniedziałki? Po przeczytaniu tego pytania pewnie w Waszych głowach pojawi się odpowiedź „chyba kpisz…”. Tak, ja też zdecydowanie nie lubię – zwłaszcza, jeśli wiąże się to ze wstaniem o nieludzkiej porze i zakończeniem wakacji. A taki właśnie dziś jest dzień. Ale nic to, zapominamy o tym, co nieciekawe, skupiamy się na rzeczach bardziej istotnych z tabletowego punktu widzenia. Otóż aktualizacja Androida do Jelly Bean dla posiadaczy Asusa Transformer Pad Infinity TF700 i Asusa Transformer Prime TF201 dotarła do Polski!

Tajwański koncern bardzo szybko rozgrywa proces częstowania swoich klientów kolejnymi wersjami googlowskiej platformy. Ledwie sześć dni temu informowaliśmy, że „żelka” jest dostępna na świecie dla użytkowników Transformer Prime TF201, a już dziś przywędrowała do naszego kraju. Podobnie z aktualizacją dla Transformer Pad Infinity 700 – dopiero co producent ujawnił, że Jelly Bean dla tego modelu nadejdzie „wkrótce”, a już dziś Polacy mogą z niego korzystać.

Standardowa adnotacja na koniec: jeśli Wasze tablety nie poinformowały automatycznie o możliwości dokonania aktualizacji, sprawdźcie ręcznie w ustawieniach, bo może się okazać, że „żelka” już tam na Was czeka. Wystarczy przejść tą drogą: Ustawienia -> Informacje o tablecie -> Aktualizacje systemu.

Dzięki serdeczne Kornel, Michał i Mateusz za screeny i wszystkim, którzy podesłali info o dostępnej aktualizacji! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona