Drobna aktualizacja JRO03D dla tabletu Google Nexus 7 - Tabletowo.pl
Ważne

Drobna aktualizacja JRO03D dla tabletu Google Nexus 7

Tabletowo.pl Drobna aktualizacja JRO03D dla tabletu Google Nexus 7 Nowości

Od udostępniania aktualizacji 4.1.1 dla tabletu Google Nexus 7 i smartfonu Galaxy Nexus minęło zaledwie kilka dni, a już pojawiła się kolejna. JRO03D, bo taką nazwą została oznaczona nowa wersja, wnosi niewiele i nie wzbogaci Waszych urządzeń o szereg nowych funkcji i umiejętność darmowego przeteleportowania na Księżyc.

Aktualizacja dostarczana jest w systemie OTA (over-the-air), czyli bezprzewodowo i waży zaledwie 859 kilobajtów. Jak się domyślanie, tak niewielki rozmiar kryje kilka poprawek prawdziwie drobnych błędów, pewien dodatek i nic poza nimi. Jak donosi serwis Android Central, zmiany obejmują dodanie szczegółów w sekcji O tablecie w ustawieniach urządzenia (FFC, ID, IC i numer seryjny modelu). JRO03D to wciąż Android 4.1.1 Jelly Bean. Na poważniejszą aktualizację przyjdzie nam poczekać kilka tygodni lub nawet miesięcy, ale hej – przecież dopiero dostaliśmy „Żelkę”.

Jeżeli przeczytaliście ten wpis i zastanawiacie się „Co to w ogóle jest, ten Google Nexus?!”, spieszę z wyjaśnieniem. Google Nexus 7 to flagowy tablet Google, który został wyposażony w 7-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, czterordzeniowy procesor Nvidia Tegra 3, 1GB RAM, system operacyjny Android, NFC oraz akumulator pozwalający na 8 godzin pracy. N7 został wyceniony na 199 dolarów (8GB) oraz 249 dolarów (16GB).

via Android Central

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona