Ważne

Google udostępnia system Android 4.1.1 Jelly Bean dla tabletu Google Nexus 7

Załóżmy, że na jednej z aukcji na eBay udało Wam się kupić tablet Google Nexus 7, który szczęśliwie dotarł do Polski. Urządzenie ma ładny, 7-calowy ekran (mam nadzieję, że bez skazy produkcyjnej…) o wysokiej rozdzielczości, czterordzeniowy procesor Nvidia Tegra 3, 1GB RAM i system operacyjny Android 4.1 Jelly Bean. Uruchamiacie tablet, łączycie się z siecią bezprzewodową i bum! N7 informuje Was o aktualizacji oprogramowania. Skąd, gdzie, po co?

Google udostępniło aktualizację oprogramowania dla tabletu Google Nexus 7 i smartfonu Galaxy Nexus. Póki co, zainstalować ją mogą wyłącznie posiadacze urządzeń podarowanych uczestnikom konferencji Google I/O. Oprogramowanie nosi nazwę Android 4.1.1 Jelly Bean i nie wnosi wiele. Szczerze mówiąc, nie wiadomo, czy w ogóle w nosi jakiekolwiek nowości lub poprawki. Możliwości są dwie: albo Google chce udowodnić właścicielom Nexusów, że ich zabawki jako pierwsze otrzymają WSZYSTKIE aktualizacje, albo Android 4.1 Jelly Bean, którego kod źródłowy został opublikowany w sieci wczoraj przed południem, zawiera błędy wymagające natychmiastowego działania.

Na swoim Galaxy Nexusie “Żelki” używam od momentu pojawienia się w sieci nieoficjalnego ROMu i jestem bardzo zadowolony. System wydaje się być bezbłędny, bardzo dopracowany i stabilny. Aktualizacji jeszcze nie dostałem, ale gdy to się stanie, będę miał oko na ewentualne zmiany.

via SlashGear

Komentarze

 • barwniak

  Jeszcze tabletu nie można kupić,a aktualizacje są :) Wygląda na to, że pod tym względem przyszli użytkownicy nie mają się co martwić.

 • Ja czekam tylko na newsa, że zaczynają rozsyłać. Sytuacja jest dość dziwna. Po zakupie na karcie kredytowej zamroziło mi 169 funa i dostałem info. od gugla, że kasa zostanie całkowicie ściągnięta w momencie wysyłki. Dziś wchodzę na kartę a tam, zamrożenia brak ? Saldo jak przed zakupem. What’s going on ??

 • meddark

  Odnośnie płatności za rezerwację… z tego co mnie spotkało z s3 wnioskuje że za pierwszym razem sprawdzili czy masz wystarczająco środków i zwolnili kasę bo przecież towaru tak naprawdę nie sprzedali… wezmą (niestety) w momencie realizacji tj wysyłki… a kiedy to nastąpi? Mam nadzieję że very f*** soon! Czego wam jak i sobie życzę!

  • A w przypadku, braku środków na koncie w momencie finalizacji ?

   • SyoMas

    Nie ma finalizacji jak nie ma środków, zasada klarowna dość :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona