Dobra promocja: Samsung Galaxy Note 9 i Apple Watch 4 LTE o kilkaset złotych taniej!

Jeśli by wierzyć najnowszym doniesieniom z naszego technologicznego światka, Samsung zaplanował premierę swojego kolejnego flagowca, tj. Galaxy Note 10, na 7 sierpnia. To daje nadzieję, że poprzedni model, Galaxy Note 9, niebawem doczeka się sporej obniżki ceny. Jeśli nie chcecie czekać na ten moment – wcale nie musicie. Dziś bowiem możecie kupić Samsunga Galaxy Note 9 o kilkaset złotych taniej niż standardowo. Podobnie zresztą jak zegarek Apple Watch 4 LTE.

Szybki rzut oka na porównywarki cenowe i wszystko staje się jasne – aktualnie Galaxy Note 9 w oficjalnej polskiej dystrybucji (co zawsze podkreślamy!) kosztuje 3449 złotych. W tej cenie oferowany jest model w wersji kolorystycznej najszerzej dostępnej, tj. czarnej (zwaną midnight black). Niebieską wersję (ocean blue) można kupić za 3899 złotych, podobnie jak lawendową (lavender purple). Jakkolwiek byśmy na to nie spojrzeli, dzisiejsza oferta naszego partnera prezentuje się bardzo dobrze.

Reklama

W ramach trwającej promocji możecie teraz kupić Samsung Galaxy Note 9 128 GB w kolorze lawendowym za 3118,40 złotych.

Galaxy Note 9: lawendowy, czarny i niebieski

Promocja „36 h extra niskich cen” trwa do piątku, tj. 21.06.2019, do godziny 8:00.

Obniżkami cen objętych jest dużo więcej urządzeń, więc jeśli szukacie czegoś dla siebie, zajrzyjcie na stronę promocji. Z takich najbardziej wyróżniających się ofert, według mnie warto wymienić jeszcze (w nawiasach ceny z porównywarek cenowych):

Jeśli znaleźliście jeszcze ciekawsze promocje, dawajcie znać w komentarzach – chętnie zaktualizuję wpis!

źródło: Media Expert