Dell XPS 12 z Windows 8 zaginionym bratem Latitude 10 | Tabletowo.pl

Dell XPS 12 z Windows 8 zaginionym bratem Latitude 10

Dołącz do dyskusji 0

Kilka dni temu przedstawiłem Wam tablet Dell Latitude 10 z systemem Windows 8. Informacje na jego temat wyciekły na slajdzie z nieoficjalnej prezentacji produktu. Jak się okazuje, nie tylko on był jej tematem. Prezentacja zdradziła co nieco także o Dell XPS 12.

O XPS 12 wiadomo niewiele. Tablet będzie mógł pochwalić się dużym, 12,5-calowym pojemnościowym ekranem dotykowym o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, systemem operacyjnym Windows 8 oraz wykonaną z obrobionego aluminium i włókna węglowego czarno-srebrną obudową o grubości 8-20 mm i wadze 1,4 kg. Skoro o obudowie mowa, trudno nie zwrócić uwagi nie bardzo nietypową konstrukcję XPS 12. Jak widać na zdjęciu, umieszczony na ruchomej pokrywie ekran będzie można obracać o 360 stopni, by dostosować kąt widzenia do własnych preferencji.

Jeżeli chodzi o oprogramowanie, producent wzbogaci system operacyjny XPS 12 o programy Instant Access, Always Connected Updated, Location Aware, Intel Smart Connect i Intel Rapid Start. Wszystkie one mają na celu zwiększenie możliwości tabletu, przyspieszenie go i ułatwienie pracy użytkownikowi.

Cena i dokładna specyfikacja XPS 12 wciąż stoją pod znakiem zapytania. Macie jakieś przypuszczenia?

via Tablet-News

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona