Znamy specyfikację tabletu Dell Latitude 10 z Windows 8 - Tabletowo.pl
Ważne

Znamy specyfikację tabletu Dell Latitude 10 z Windows 8

Tabletowo.pl Znamy specyfikację tabletu Dell Latitude 10 z Windows 8 Nowości Plotki / Przecieki

Pierwsze tablety z systemem Windows 8 pojawią się na rynku w listopadzie, więc powoli rozpoczyna się okres obfitujący w przecieki, spekulacje i plotki. Dotychczas poznaliśmy specyfikację HP Slate 8, który będzie kagankiem wielkiego powrotu amerykańskiego koncernu Hewlett-Packard na rynek tabletów internetowych. Dziś dołączył do niego Dell Latitude 10.

Urządzenie pojawiło się na slajdzie opublikowanym przez portal Neowin. Z przecieku wynika, że tablet będzie wyposażony w 10,1-calowy pojemnościowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli ze wsparciem dla rysika, nowoczesny dwurdzeniowy procesor Intel Atom Clover Trail o nieznanej częstotliwości taktowania ze zintegrowanym układem graficznym Intel, 2GB pamięci operacyjnej RAM DDR2, dysk 128GB, aparat cyfrowy 8 Mpix, kamerę internetową 2 Mpix, port microUSB, głośniki stereo, Wi-Fi, Bluetooth, 3G, dwu- lub czterokomorową wymienną baterię 30/60 WHr oraz system operacyjny Microsoft Windows 8. Wymiary tabletu wyniosą 274 x 177 x 10,4 mm, a waga będzie oscylować w granicach 710-740 gramów.

Spod moich palców wyszła specyfikacja, która bardziej pasowałaby do laptopa ze średniej półki. Mimo to, Dell Latitude 10 jest zapowiedzią tabletów, które na półkach sklepowych pojawią się jesienią. Jesteście rozczarowani, czy sądzicie, że to wystarczy? Jeśli o mnie chodzi, polubię wszystko, czego wiatrak nie zagłusza wydobywającej się z głośników muzyki, a temperatura obudowy nie pozwoli na smażenie jajek.

via Tablet-News

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona