Dell Venue 8 7000 trafia do FCC. Możliwe, że pojawi się wersja z 4G LTE | Tabletowo.pl

Dell Venue 8 7000 trafia do FCC. Możliwe, że pojawi się wersja z 4G LTE

Dołącz do dyskusji 0

O tablecie Dell Venue 8 7000 pisaliśmy Wam już kilka razy. Będzie on kosztować 499 dolarów i jeszcze w tym miesiącu może pojawić się w pierwszych krajach. Teraz pojawił się w FCC, co zdecydowanie oznacza, że jego premiera jest już coraz bliżej.

Dell Venue 8 7000 trafił do FCC, dzięki czemu możemy zobaczyć go na wielu zdjęciach. Jeśli chodzi o specyfikację, to będzie on wyposażony w 8,4-calowy ekran OLED o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli, procesor z serii Intel Atom Z3500 oraz 8-megapikselowy aparat mogący robić zdjęcia3D. Jego bateria ma 21 Wh, a poza tym tablet posiada również slot na kartę microSD. Możliwe, że doczekamy się także wersji z łącznością LTE.

Jednak dla wielu najważniejsze będzie to, że gdy tylko ten tablet pojawi się na rynku, będzie najcieńszą dachówką na świecie, mierzącą tylko 6 mm grubości. Dzięki temu będzie pod tym względem lepszy niż iPad Air 2. Dokładna data premiery nie jest znana, ale w najbliższych dniach lub tygodniach powinna wystartować jego sprzedaż.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona