Dell Latitude ST na promocyjnym wideo - Tabletowo.pl

Dell Latitude ST na promocyjnym wideo

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Dell Latitude ST na promocyjnym wideo Nowości

Dell już od dłuższego czasu dawał nam do zrozumienia, że tablety z Androidem odstawia na drugi plan, a na pierwszy wysuwa modele pracujące w oparciu o platformy Microsoftu. Dotychczas jedyne, co może zaproponować w tym względzie, to urządzenia z Windows 7 – ale to na szczęście zmieni się w przyszłym roku, kiedy to na rynku zadebiutuje Windows 8 (który obecnie dostępny jest w wersji deweloperskiej).

Malezyjski oddział Della umieścił w sieci filmik promocyjny (widoczny poniżej), na którym przedstawiony został najnowszy tablet producenta, działający pod kontrolą Windows 7 – Dell Latitude ST. Jest to sprzęt, który można obsługiwać zarówno palcami, jak i rysikiem.

Urządzenie, według wcześniejszych nieoficjalnych informacji, zostało wyposażone w 10-calowy ekran o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, procesor Intel Oak Trail o taktowaniu 1,5GHz, 2GB pamięci RAM, SSD 128GB, wyjście HDMI, USB, aparat 3 Mpix, kamerkę 1.3 Mpix, GPS, akcelerometr oraz baterię mającą pracować do ośmiu godzin.

Jakiś czas temu do sieci przeciekły informacje o innym tablecie Della z Windows 7, modelu Peju – kto wie, może jest to to samo urządzenie? Tego dowiemy się najprawdopodobniej w najbliższej przyszłości, bowiem premiera Dell Latitude ST spodziewana jest w grudniu bieżącego roku.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona