Dead Trigger dostępny za darmo w Google Play - Tabletowo.pl

Dead Trigger dostępny za darmo w Google Play

Tabletowo.pl Dead Trigger dostępny za darmo w Google Play Aplikacje Nowości

Twórcą tytułu jest studio Madfinger Games, odpowiedzialne za sukces Shadowgun. Nie tak dawno zadebiutował na rynku w wersjach na Androida i iOS, a także specjalnie zoptymalizowanej pod Tegrę 3. Jest strzelanką, w której zadanie bohatera polega na eliminowaniu wszechobecnych zombie. Mowa oczywiście o grze Dead Trigger. Jeśli dotychczasowa bardzo niska cena (0,99 dolarów) Was odstraszała, na pewno ucieszycie się, że od dziś na sprzęt z Androidem można ją pobrać za darmo.

W dniu dzisiejszym wspomniana gra, w wersji na mobilny system Google, doczekała się aktualizacji. Oprócz dodatków w postaci nowej broni, lokalizacji czy przeciwników oraz dodania wsparcia dla sprzętu z Adreno 205 i smartfona Sony Ericsson Xperia Play, pojawiła się istotna nowość: cena tytułu. A właściwie jej brak. Gra dostępna jest bezpłatnie – aczkolwiek nie wiadomo czy jest to jedynie krótkotrwała promocja, czy tak już zostanie na dłużej. Jakby nie było, w grze występują mikropłatności, więc mimo wszystko możecie wspomóc jej twórców, jeśli chcecie ułatwić sobie nieco rozgrywkę.

Co prawda gry tego typu nie należą do moich ulubionych, ale mimo wszystko Dead Trigger właśnie instaluje się na moim HTC One X. Kto wie, może okaże się zbawiennym „czasoumilaczem”, gdy zajdzie taka potrzeba. Grę znajdziecie w Google Play.

Jeśli nie jesteście w posiadaniu żadnego sprzętu z Androidem i zdecydowanie bardziej wolicie obóz spod znaku nadgryzionego jabłuszka, Dead Trigger znajdziecie również w AppStore. Gra jest jednak wciąż płatna – 0,99 dolarów i nie wiadomo czy wydawca w najbliższym czasie zamierza znieść opłatę.

Tabletowo.pl Dead Trigger dostępny za darmo w Google Play Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Dead Trigger dostępny za darmo w Google Play Aplikacje Nowości

___

Tak sobie pomyślałam, że dobrze by było, gdybyśmy rozbudowali dział aplikacje/gry. Jeśli są wśród Was osoby chętne do recenzowania takowych lub pisania na ich temat newsów – zapraszam do kontaktu pod adresem mejlowym admin(małpka)tabletowo.pl.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona