Dead Trigger powoli zmierza w kierunku tabletów z Tegrą 3. Będzie też “zwykła” wersja na iOS i Androida (wideo)

dead trigger tegra 3

Jeśli jesteście amatorami tabletowych gier, wychodzicie z założenia, że dobrych strzelanek nigdy za wiele i macie sprzęt pracujący dzięki czterordzeniowej Tegrze 3, ta informacja z pewnością Was zainteresuje. Deweloperzy stojący za dobrze znaną produkcją Shadowgun THD ze studia Madfinger Games pracują nad kolejną grą zoptymalizowaną pod jednostkę Nvidii – Dead Trigger. Jeśli jednak macie tablety z Androidem lub iOS – nic straconego, powstanie również “zwykła” wersja tej gry.

Dead Trigger w wielu aspektach przypomina grę Shadowgun THD. Jest to strzelanka, w której sterowanie jest bardzo zbliżone do poprzedniej gry, podobnie jak występujące efekty graficzne. Czeskie studio obrało sobie za punkt honoru stworzenie gry, z której gracz będzie czerpał jeszcze więcej przyjemności niż w przypadku wcześniejszych produkcji tego typu. Dlatego też mamy mieć do czynienia między innymi ze spektakularną grą światła, realistycznymi efektami wody, wspaniałą grafiką oraz wysoką jakością dźwięku. Tym razem jednak stawimy czoła zombie i wszechobecnej krwi.

Poniżej możecie zobaczyć wideo przedstawiające to, jakie efekty będzie oferowała gra Dead Trigger na sprzęt z Tegrą 3 w porównaniu z podstawową wersją tytułu na Androida. Różnica widoczna gołym okiem – po coś w końcu jest tych 12 rdzeni odpowiedzialnych za grafikę…

Dead Trigger ma niebawem zadebiutować w Google Play oraz App Store- prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu. Koszt gry nie został ujawniony.

źródło

Komentarze

 • marian

  cud, miód i orzeszki. Jak jeszcze będzie to mieć sensowną fabułę/akcję, to PS Vita/3DS mogą się czuć zagrożone :)

  • Piotrek

   W momencie jak będą szeroko dostępne fizyczne kontrolery to tak, wirtualny D-pad raczej serc nie podbije.

 • mibo6666

  JAk dadzą tryb multi o będzie hit – tylko żęby ta gra nie była taką “wydmuszką” jak shadowgun. Grałem w to na TF Prime i gra nie miała nic ciekawego poza grafiką.

 • Ten filmik wygląda jak reklama Tegry 3, a nie tej gry…

  • Frosti

   Bo akurat ten filmik ma być reklamą przewagi jaką daje tegra vs. inne SoCi na rynku. Myślę że sam gameplay z gry znajdziesz gdzieś na YT.

 • Rafał K.

  Wg mnie gra malina ;) tak jak już ktoś pisał, wystarczy jakaś tam sensowna fabuła i będzie hit, tryb multi nie jest mi do szczęścia potrzebny :P

 • Hidden

  ale tegre2 to już totalnie olali…

  • mibo6666

   Przecieznwersja zwykla bedzie dzialac wiec gdzie olali? Jest po prostu malo wydajna i dlatego dostanie standardowa wersje.

 • Mariusz

  większośc efektów z powodzeniem będzie działać na takich smartfonach jak galaxy s 2, lub na moim galaxy note który bez problemu uruchomił shadowgun THD i gra działała bardzo płynnie(oc procesora 1.6 i gpu),tegra 3 jest przereklamowana,do tego na lodzie zostawieni zostali użytkownicy tegry 2… ten układ wogóle nie jest przyszłościowy.

 • Jan Kowalski

  Nie ma to tamto. Najlepsza zabawa to strzelanie do zombiaków i mają już przyszłego kupca. Oby cena nie była równie porażająca jak efekty graficzne.

 • Azi

  Mam głupie pytanie: na “zwykłego” androida, w senie że bez tegry?
  sorka za pytanie, ale 36h bez snu…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona