World of Warcraft Shadowlands

Już w październiku zadebiutuje Shadowlands – ósmy dodatek do nieśmiertelnego World of Warcraft

W swoim życiu zaliczyłem już krótki rozdział z grą World of Warcraft. Chyba nie jest to nic dziwnego, z tą produkcją Blizzarda chyba zetknął się każdy gracz – w końcu tytuł ten jest już na rynku prawie 16 lat! I pewnie nie trwałoby to tak długo, gdyby nie aktywne wsparcie twórców w postaci nowych dodatków i aktualizacji.

O nadchodzącym rozszerzeniu World of Warcraft: Shadowlands wiemy już coraz więcej. Pierwszy raz informowaliśmy Was o nim już rok temu, gdy podczas BlizzCon 2019 został on oficjalnie zapowiedziany. W tym tygodniu w końcu poznaliśmy jego oficjalną datę premiery!

Znamy już datę premiery World of Warcraft: Shadowlands

Nareszcie Blizzard opublikował pełną datę premiery najnowszego rozszerzenia do swojego MMORPG. World of Warcraft: Shadowlands zadebiutuje już za 59 dni – czyli we wtorek, 27 października 2020 roku. Fanów ucieszy też pewnie nie tylko opublikowanie daty premiery, ale także pierwszego z czterech filmów wprowadzających w fabułę nowego dodatku.

https://youtu.be/8q5gHTCFlbg

Jak informują sami twórcy, Shadowlands jest wypchany aż po brzegi nową zawartością. Do największych nowości zaliczyć możemy eksplorację zaświatów Azeroth, nierozerwalny pakt, wspinaczkę na Wieżę Potępionych czy możliwość zasilenia szeregów rycerzy śmierci.

Dodatek debiutuje w kilku różnych wersjach. Trzy pierwsze kupić możemy tylko i wyłącznie w formie cyfrowej, ich ceny rozpoczynają się od 40 euro, a kończą na 75. Ostatnia, czwarta wersja gry, to edycja kolekcjonerska, która dostępna będzie tylko w wybranych sklepach – jej cenę ustalono na 120 euro.

Miłym dodatkiem jest również przedpremierowe wydarzenie w formie obszernej aktualizacji poprzedzającej premierę dodatku, które również wprowadzi kilka znaczących zmian do gry, jak i przygotuje graczy na nową przygodę. Przypominam również że nie tak dawno do World of Warcraft zawitał… Ray-tracing!

A czy Wy gracie jeszcze w World of Warcraft?