World of Warcraft: Shadowlands już w przedsprzedaży. Nadchodzi nowy dodatek do WoW-a

Serii World of Warcraft nie trzeba przedstawiać nikomu, kto kiedykolwiek miał styczność z grami komputerowymi. Ten legendarny MMORPG, który wkrótce będzie świętował swoje piętnaste urodziny, bezustannie się rozwija, a Blizzard dba, aby utrzymać zainteresowanie graczy. Podczas BlizzCon 2019 oficjalnie dowiedzieliśmy się, że nadchodzi nowy dodatek do WoW-a – poznajcie World of Warcraft: Shadowlands.

Z uśmiechem na twarzy spoglądam, jak niemal piętnastoletnia gra, ulokowana w wykreowanym w 1994 roku uniwersum, cały czas się rozwija – wraz z początkiem listopada ruszyła przedsprzedaż nowego dodatku do World of Warcraft, który został zatytułowany Shadowlands.

Sylwana Bieżywiatr, okryta niesławą przywódczyni Hordy, rozerwała zasłonę rozdzielającą Azeroth od królestwa umarłych. Wywołało to serię zdarzeń, które mogą naruszyć kosmiczną równowagę sił życia i śmierci. Bohaterowie Azeroth muszą stawić czoła cudom i grozie zaświatów, aby zmierzyć się z konsekwencjami czynów Sylwany.

Blizzard ogłosił nowy dodatek, dzięki któremu gracze będą mieli możliwość zwiedzania krainy kryjącej się pod nazwą Shadowlands. W tytułowej Krainie Cieni, zajętej przez umarłych, na graczy czekać będą nie tylko nowe tereny, ale także potwory, zadania, przedmioty oraz Tower of The Damned. Wieża ta, będąca nieskończonym lochem, zapewne pochłonie trochę godzin wszystkich zapalonym graczom WoW-a ;).

World of Warcraft: Shadowlands możecie już teraz zakupić w przedsprzedaży nie tylko w wewnętrznym sklepie gry, ale także na Battle.net. Bazowa edycja wyceniona została na 39,99 euroHeroic Edition na 54,99 euro, zaś Epic Edition na 74,99 euro. Wszystkie oferowane nowości możecie zobaczyć na poniższym zrzucie ekranu – w zależności od wybranej wersji, zapłacić będzie trzeba za nie między 170 a 320 złotych.

Kiedy premiera tego dodatku? Nie znamy dokładnej daty – Blizzard zastrzega, że stanie się to nie później niż 31. grudnia 2020 roku.

źródło: BlizzCon, WoW, Battle.net