Data premiery Samsunga Galaxy Note 8 oficjalnie potwierdzona | Tabletowo.pl

Data premiery Samsunga Galaxy Note 8 oficjalnie potwierdzona

Dołącz do dyskusji 0

Sporo było domysłów, znaków zapytania, a niektórzy chcieli z nami się nawet zakładać o datę premiery nowego Note’a od Samsunga. Przynajmniej jedna odpowiedź spośród wielu pytań dotyczących Galaxy Note 8 jest już jasna – smartfon zobaczymy na specjalnej konferencji zaplanowanej na 23 sierpnia.

Samsung Unpacked będzie zorganizowane w Nowym Jorku. Impreza rozpocznie się o godzinie 11.00 naszego czasu. Na dołączonej do zaproszenia dla dziennikarzy grafice, widzimy kontur smartfonu, który przypomina mocno materiały promocyjne Samsunga Galaxy S8, przy czym tu mamy jeszcze charakterystyczny symbol note’owskiego rysika S Pen i napis „Rób większe rzeczy”.

W ciągu miesiąca dzielącego nas od premiery Galaxy Note 8 zapewne trafimy na kolejne przecieki i dane dotyczące specyfikacji tego urządzenia oraz jego wyglądu. Dotychczasowe grafiki, a teraz samo zaproszenie, potwierdzają, że przedni panel nowego Notatnika będzie w większości zajęty przez ekran 6,3 cala, a na pleckach urządzenia znajdziemy podwójną kamerę, oddzieloną od czytnika linii papilarnych diodą LED.

Zdjęcia wykorzystane w tym artykule pochodzą od producenta etui na smartfony, firmy Ghostek. Dysponując danymi od Samsunga, przedsiębiorstwo wykonało szczegółowy render urządzenia. To chyba najwierniejsze oddanie tego, co zobaczymy w przyszłym miesiącu, choć zastanawia brak wyraźnie wystającej „wysepki” podwójnego aparatu, którą widzieliśmy przy okazji publikacji filmu opracowanego przez 91mobiles.

 

Grafiki dają nam jednak pewne ogólne pojęcie na temat tego, jak będzie wyglądał Galaxy Note 8 i trzeba powiedzieć, że taki projekt może się spodobać wielu potencjalnym konsumentom.

źródło: droidlife, BGR

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona