Ważne

Samsung Galaxy Note 8 na filmie. Bez zaskoczenia, tylko ten wystający aparat…

Flagowe smartfony Samsunga, Galaxy S8 i S8+ mogą się podobać mniej lub bardziej, jednak nie można im odmówić dość nowatorskiego wzornictwa, które wyróżnia te urządzenia na tle innych. Podczas gdy Galaxy S9 to na razie zbyt odległa przyszłość, Koreańczycy skupiają się teraz na mocarnym Note 8 (albo Note8 – jak kto woli). Smartfon ma wyglądać jak na tym renderze.

Do tej pory dysponowaliśmy tylko strzępkami informacji o designie Galaxy Note 8, zaś teraz mamy całkiem ładny film prezentujący wygląd nowego notatnika Samsunga. Oczywiście nie jest to żadna oficjalna publikacja producenta, gdyż ten będzie aż do premiery trzymał wygląd Note8 w tajemnicy (a przynajmniej się starał), ale od czego mamy zdolnych grafików z 91mobiles?

Render powstał na podstawie wszystkich informacji na temat Galaxy Note 8, jakie mamy dostępne w sieci. Głównie tych, które są rzeczywiście prawdopodobne albo do jakiegoś stopnia potwierdzone.

Jak można było się tego spodziewać, Samsung Galaxy Note 8 ma mieć kształt zbliżony do obecnych flagowców tego producenta. Obudowa ma mierzyć 162,4 x 62,4 x 8,4 mm i mieć grubość 8,4 mm, ale jeśli wliczyć garb aparatu, to będzie to 9,5 mm.

W tę obudowę wciśnięto 6,3-calowy ekran edge-to-edge o współczynniku proporcji 18,5:9, procesor Exynos 8895 lub Qualcomm Snapdragon 835, 6 GB RAM i podwójny aparat z optyczną stabilizacją obrazu. Całość ma być zasilana przez baterię o pojemności 3300 mAh.

Za to wszystko Samsung zażąda sobie podobno 999 euro, co oczywiście nie może być potwierdzone przez producenta, ale wydaje się być dość prawdopodobne.

Do tego w sieci pojawiła się grafika przedstawiająca przeźroczyste etui na nowy phablet Samsunga. W pewnym sensie potwierdza się to, co zobaczyliśmy na powyższym filmie.

Podobałby się Wam taki Note 8? A może ten aparat wystaje trochę za bardzo?

źródło: hub.91mobiles.com dzięki TechDroider

Komentarze

 • galakty

  Przecież czytnik palców mieli przenieść z boku aparatu… Jak ja uwielbiam te “przecieki”.

 • CezaR

  Brzydkie to to… fuj.

 • lizaard

  Jak dla mnie ten render to jakiś fake. Gdzie tu widać chociażby podobieństwo do Galaxy S8, którego dizajn ma być niemalże identyczny?

 • Thomas

  Mi to wygląda na fake. W s8/s8+ aparat jest równo z obudową a tu wystaje i to bardzo dużo, do tego na przednim panelu dolna ramka jest cienka a górna gruba jak w s7. No chyba nie tak będzie wyglądał nowy note, bo to się ludziom nie spodoba.

 • krzjna

  Co do garbu to można brać pod uwagę teleobiektyw z zoom-em który Sammi chciał wsadzić do N8.
  Wygląd nie najgorszy, kontynuuje tradycję większej ilości kątów względem obłych S-ek.
  Górna belka wydaje się jednak nieco za duża względem dolnej.
  Niemniej, źródło jakieś losowe nie jest. Mam nadzieję że ten tu koncept się sprawdzi co najmniej w 70% i zobaczymy go w sklepach.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona