DIRT 5 Recenzja

Macie wolny weekend? Sprawdźcie za darmo DIRT 5 i NBA 2K21 na Steam

Wersje demonstracyjne gier to obecnie niestety coraz większa rzadkość. Ich brak próbują nam wynagrodzić twórcy przy pomocy specjalnych darmowych okresów, w których to przez ograniczony czas możemy sprawdzić dużą część danego tytułu. W tym tygodniu na Steam udostępniono właśnie dwie duże gry w formie darmowego weekendu – DiRT 5 i NBA 2K21.

DiRT 5

Rzadko kiedy wracam do gier wyścigowych po ich przejściu. Jest jednak parę chlubnych wyjątków, jak chociażby Forza Horizon 4 czy właśnie świetne DiRT 5, do których wracam dość regularnie. Powód? Wciągający i szybki gameplay, który idealnie sprawdza się, by raz na jakiś czas rozegrać dwa szybkie wyścigi.

Ale nie musicie wierzyć mi na słowo – bo przez najbliższych 48 godzin możecie DiRT 5 sprawdzić na własnej skórze na platformie Steam i to całkowicie za darmo. Jeśli zaś jednak ciekawi jesteście dokładnego mojego zdania na temat tej gry, to odsyłam Was do recenzji gry.

NBA 2K21

Drugim darmowym w ten weekend tytułem jest najnowszy koszykarski symulator od firmy 2K. Pomimo początkowych kontrowersji związanych z tytułem, gra w końcu wyszła na prostą i obecnie moim zdaniem NBA 2K21 jest godne polecenia, lub chociaż sprawdzenia – w końcu przez najbliższe dwa dni nic to nie kosztuje.

NBA 2K21 Xbox Game Pass

W porównaniu do zeszłorocznej odsłony, NBA 2K21 może pochwalić się jeszcze bardziej zaawansowaną symulacją gry w kosza, jak i jeszcze lepszą grafiką – można więc powiedzieć, że jest standardowa i całkiem udana coroczna ewolucja serii.

Obie gry możecie sprawdzać całkowicie bezpłatnie do 8 marca na platformie Steam. A jeśli któryś z tytułów przypadnie Wam do gustu, to kupić go możecie w niższej cenie. Pamiętajcie jednak, że obie gry są również dostępne w abonamencie Xbox Game Pass na konsolach (i PC w przypadku DiRT 5).