Orange Flex
Orange Flex (fot. Tabletowo.pl)

Dobra wiadomość dla użytkowników Orange Flex – darmowy Video Pass na dwa tygodnie!

W zeszłym tygodniu, gdy Orange ogłosiło udostępnienie darmowego pakietu danych 10 GB dla swoich klientów, użytkownicy Orange Flex mogli poczuć się urażeni i pominięci, gdyż ta oferta nie była skierowana do nich. Okazuje się jednak, że pomarańczowy operator postanowił im to wynagrodzić.

Reklama

Bezpłatny pakiet danych 10 GB, o którym wspomniałam wcześniej, został już aktywowany kilkaset tysięcy razy (już 14 marca, nieco ponad dobę po jego udostępnieniu, była mowa o 250 tysiącach osób, które z niego skorzystały).

Jeśli zatem nie jesteście użytkownikami Orange Flex, możecie z niego skorzystać. Aby go uruchomić, należy wysłać bezpłatnego SMS-a pod numer 80820 o treści 10GB. Pakiet jest ważny do 31 marca bieżącego roku – na terenie naszego kraju.

Reklama

Video Pass na 14 dni za darmo

W ramach niejakiego zadośćuczynienia dla osób korzystających z Orange Flex, operator przygotował równie interesującą ofertę – Video Pass na dwa tygodnie bez żadnych opłat. Wystarczy z poziomu aplikacji Flex przejść do zakładki Video Pass i tam ją aktywować – od razu widoczny jest pakiet 14 dni za 0 zł.

Jeśli aktualnie macie uruchomiony któryś z pakietów, mimo tego możecie włączyć ten na darmowe dwa tygodnie – wtedy ważność pierwszego po prostu zostanie wydłużona o 14 dni.

Video Pass odpowiada za nielimitowany transfer danych podczas korzystania z takich aplikacji, jak Netflix, YouTube, HBO Go, Orange TV Go, vod.pl oraz WP Pilot. A zatem możecie spokojnie nadrabiać serialowe zaległości, jeśli nie macie dostępu do WiFi, a żal Wam pakietu internetowego.

Przypomnę też, że do końca bieżącego miesiąca wszyscy klienci telewizji kablowej Orange TV mogą oglądać ponad 40 kanałów Pakietu Komfortowego.

Więcej na ten temat pisaliśmy w tym wpisie.

 

źródło: Orange

  1. Jeżeli ktoś ma aktywowany Video Pass i wyskakuje mu komunikat o błędzie podczas aktywacji, to trzeba napisać na czat. A jeżeli ktoś jeszcze nie jest w Orange Flex, to udostępniam swój kod MARCINSJ87 Po jego użyciu po 50 złotych dla osoby która korzysta z kodu i dla mnie od Orange, a z tą promocja co w artykule, komponuje się idealnie.

  2. Cześć!! Przy rejestracji w Orange Flex korzystając z kodu PAWELC4PK otrzymasz… 150zl !! Promocja przedłużona do…końca marca !!! Pobierz apkę, zarejestruj się, wpisz kod PAWELC4PK

  3. Cześć!! Przy rejestracji w Orange Flex korzystając z kodu PAWELC4PK otrzymasz… 150zl !! Promocja przedłużona do…końca marca !!! Pobierz apkę, zarejestruj się, wpisz kod PAWELC4PK

    1. Z kodem można otrzymać jednorazowo 50 zł – proszę nie szerzyć błędnych informacji. No chyba, że jesteś tak szczodry i różnicę (100 zł) robisz przelewem na konto? ;)

  4. Cześć! Przy rejestracji w Orange Flex korzystając z kodu PAWELC4PK otrzymasz… 150zl! Promocja przedłużona do…końca kwietnia! Pobierz apkę, zarejestruj się, wpisz kod PAWELC4PK

  5. Zapraszam Cię do Orange Flex ?

    Zapraszam Was do Oragne flex. Mój kod KACPEREM9H Rejestrując konto i wpisując mój kod otrzymacie 150 zł na start, które później możecie wypłacić na swoje konto bankowe, ewentualnie opłacać z niego rachunki w Orange Flex. Przeniosłem Całą rodzinę do flex. Płacę mniej, a mam więcej GB i lepszy zasięg. Polecam!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama