Kliencie Orange! Kliencie T-Mobile! Nie zapomnij odebrać darmowych gigabajtów

Operatorzy sieci komórkowych chcieliby podkreślić, że dbają o swoich klientów, więc oferują im darmowe paczki gigabajtów do odebrania. T-Mobile oferuje 3 GB, a Orange aż 10 GB darmowego internetu.

Bezpłatna paczka internetu od T-Mobile

Cykliczna akcja „Happy Fridays” owocuje w każdy piątek nowym gratisem od T-Mobile. Niezależnie od tego, z jakiej oferty korzystamy, będziemy mogli aktywować darmowy pakiet 3 GB internetu. Mogą to zrobić klienci indywidualni oferty abonamentowej, użytkownicy MIX i na kartę. Nie ma możliwości włączenia bezpłatnego pakietu ze strony klienta firmowego.

Aktywacja jest bardzo prosta. Wystarczy otworzyć aplikację Mój T-Mobile i wybrać kafelek z bonusem. Ewentualnie można wysłać SMS o treści „HF” na bezpłatny numer 80800. Bonus będzie aktywowany w ciągu 72 godzin, choć zwykle powiadomienie o uruchomieniu dociera niemal od razu.

Dla użytkowników MIX oraz na kartę pakiet jest ważny przez 7 dni, natomiast osoby posiadające abonament będą mogły korzystać z prezentu do końca cyklu rozliczeniowego.

10 GB internetu od Orange

Pomarańczowy operator ruszył niedawno z podobną do „Happy Fridays” akcją o nazwie „Środy z Orange”. Jej zasady są zbliżone – w połowie każdego tygodnia abonenci Orange mogą liczyć na prezent, który można znaleźć w aplikacji Mój Orange. W ubiegłym tygodniu klienci mogli przywłaszczyć sobie usługę Video Pass za darmo na 6 miesięcy. Tym razem po otworzeniu zakładki „Dla Ciebie” w apce, naszym oczom ukaże się możliwość aktywowania 10 GB darmowego internetu.

W następną środę w aplikacji pojawi się nowy prezent, więc warto być czujnym i od czasu do czasu sprawdzać zawartość aplikacji Mój Orange. Dodatkowe gigabajty jeszcze nikomu nie zaszkodziły ;)

Pamiętajcie tylko, że „Środy z Orange” to program przeznaczony dla klientów abonamentowych. Posiadacze taryfy Flex czy korzystający z numerów na kartę nie zobaczą zakładki z prezentem w sekcji „Dla Ciebie” w apce Mój Orange.