Da Grasso zaserwuje specjalną pizzę dla wygłodniałych czołgistów z World of Tanks

Dzięki współpracy z firmą Wargaming, producentem gry World of Tanks, sieć Da Grasso wprowadziła do oferty specjalną pizzę dedykowaną wirtualnym czołgistom. Zgodnie z zapewnieniami pizzerii, ma ona zapewnić siłę na długie godziny walki.

Pizza Czołgisty w swoim składzie zawiera ciasto, sos barbecue, ser, kebab, boczek wędzony, cebulę czerwoną oraz oregano. Mamy więc do czynienia z mieszanką mocnych smaków z wysokokalorycznymi składnikami. Takie zestawienie powinno trafić w gusta smakowe graczy, przy okazji dostarczając sporą porcję energii.

Reklama

Współpraca między Wargaming a Da Grasso nie kończy się jednak na dedykowanym daniu. Zamawiając Pizzę Czołgisty można bowiem liczyć na wartościowy kod dla nowych graczy, którego zastosowanie przynosi następujące korzyści:

  • Do kolekcji gracza zostanie dodany polski czołg premium VI poziomu Pantera „Pudel”,
  • Dodatkowe miejsce w garażu,
  • 7 dni konta premium.

Łączna wartość otrzymywanych bonusów przekracza 80 złotych. Kod zaproszeniowy uprawniający do otrzymania darmowej zawartości można otrzymać na stronie www.pizzaczolgisty.pl

Czołg Pantera „Pudel” fot. Wargaming

Nowej ofercie towarzyszyć będą akcje promocyjne organizowane w social media obydwu partnerów. W konkursach pierwsze skrzypce będzie grał czołg „Rudy” znany z serialu „Czterej Pancerni i Pies”. Z kolei w grze World of Tanks na komputerach PC została uruchomiona specjalna misja dla graczy o nazwie „Da Grasso”, gdzie do zdobycia czekają zniżki na zamówienia i rezerwy osobiste.

Lubisz czołgi? Bitwy w World of Tanks będziesz mógł oglądać w rozszerzonej rzeczywistości

Pizza Czołgisty będzie oferowana wyłącznie poprzez stronę internetową www.dagrasso.pl, w dniach od 5 sierpnia do 15 września 2019 roku. Dostępna jest w trzech rozmiarach: 24, 32 oraz 42 centymetry średnicy. Jak zwykle w ofercie Da Grasso do zamówienia będą dołączone dwa sosy gratis.

Koszt dania dedykowanego graczom World of Tanks to – w zależności od rozmiaru – od 20,20 zł do 39,20 zł. Dodatkowo zarejestrowani gracze mogą liczyć na rabat 10% przy zamawianiu online. Widełki cenowe są dość szerokie, ponieważ Da Grasso to sieć pizzerii franczyzowych, gdzie o ostatecznej cenie decyduje właściciel konkretnego lokalu.

5 urodziny World of Tanks Blitz. Z tej okazji cenne nagrody do zdobycia

Źródło: informacja prasowa, Wargaming