5 urodziny World of Tanks Blitz. Z tej okazji cenne nagrody do zdobycia

19 czerwca 2019 roku World of Tanks Blitz stuknęły piąte urodziny, ale i również 120 000 000 pobrań gry na całym świecie. Z tej okazji Wargaming Mobile przygotował dla graczy masę ciekawych i cennych nagród do zdobycia!

Reklama

Chyba mało kto pięć lat temu spodziewał się, że Blitz osiągnie aż tak ogromny rynkowy sukces. Aż 120 000 000 pobrań i 1 500 000 aktywnych graczy dziennie to ogromne liczby, które robią wrażenie. W ciągu ostatnich kilku lat z 90 historycznych czołgów z 3 krajów zrobiło się 370 przeróżnych jednostek z aż 8 nacji! Na szczególną uwagę zasługuję specjalna hybrydowa nacja, w której znajdziemy maszyny fantasy i sci-fi (między innymi z Warhammer 40 000 i Valkyria Chronicles), ale i czołgi tworzone przez słynnych projektantów i grafików. A twórcy nie zamierzają zwalniać tempa!

Reklama

„World of Tanks Blitz jest długofalowym sukcesem, dzięki temu, że przesunęliśmy granice mobilnego gamingu. Aby wygrać musisz polegać na czymś więcej niż samej sile i kto ma najlepszy czołg. To gra o myśleniu i przechytrzeniu przeciwników, a gracze to kochają. Bez oddanej społeczności i spełniania ich próśb nie bylibyśmy w tym miejscu, gdzie jesteśmy teraz. Świetnym przykładem może być gracz z Turcji, który chciał się oświadczyć dziewczynie poprzez Blitza. Było to wyzwanie dla naszych twórców, ale mu to umożliwili!” – mówi Andrey Ryabovol, dyrektor produktu World of Tanks

Z okazji piątych urodzin WoT Blitz producent przygotował masę nagród dla fanów czołgów. Do 26 czerwca 2019 roku gracze będą mogli zdobyć aż 75 różnych pudełek z prezentami, każde z nich będzie zawierać cenne nagrody takie jak przeróżne boostery, a nawet czołgi premium – w tym trzy kompletnie nowe, przygotowane specjalnie na tę okazję! Dla każdego gracza, który zaloguje się do 26 czerwca, czeka również 5 dni premium, a także niemiecki czołg premium German Pz. III wraz z zestawem rzadkich boosterów. W ostatni dzień świętowania każdy czołg otrzyma pięciokrotny mnożnik doświadczenia za pierwsze zwycięstwo.

Na koniec przypomnę, że World of Tanks Blitz umożliwia wspólną grę międzyplatformową na smartfonach i tabletach (Android, iOS, Windows) oraz komputerach wyposażonych w systemy operacyjne Windows 7,8, 8.1, 10 oraz Mac OS X.

Źródło: notka prasowa

Reklama