Czy tak będzie prezentował się Oppo Find 9? | Tabletowo.pl

Czy tak będzie prezentował się Oppo Find 9?

Dołącz do dyskusji 0

Premiera Oppo Find 9 już jakiś czas temu została przełożona na przyszły rok. Jakby nie patrzeć, zbliża się on do nas wielkimi krokami, więc pojawiające się nowe informacje na temat tego smartfona chyba nikogo nie dziwią. Tylko czy faktycznie tak będzie wyglądało to urządzenie?

Wygląd Oppo Find 9 widoczny na grafikach, które pojawiły się w sieci, jest całkowicie zmieniony względem poprzednika – Oppo Find 7. Jak możecie zauważyć, ramki urządzenia są bardzo podobne do tych, które znajdziemy w urządzeniach z logo Sony na obudowie, natomiast tył nawiązuje do OnePlus 2. Na przodzie natomiast dostrzec możemy bardzo wąskie ramki po bokach wyświetlacza, od dołu i od góry natomiast są one, niestety, wyraźnie większe.

oppo find 9 2

A co ze specyfikacją? Mówi się, że smartfon będzie pracował dzięki procesorowi Qualcomm Snapdragon 820 wraz z 6GB pamięci RAM. Wcześniej było wiadomo jeszcze, że będziemy mieli do dyspozycji ekran o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, skaner linii papilarnych oraz dobrej jakości aparat główny.

Nadal nie wiadomo jednak kiedy urządzenie zostanie oficjalnie zaprezentowane.

Źródło: androidheadlines

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona