Cyberpunk 2077

Zobaczcie Keanu Reeves w reklamie gry Cyberpunk 2077. Jest też (nieoficjalna) wersja z Zenkiem

Premiera najnowszej gry studia CD Projekt RED zbliża się wielkimi krokami, dlatego też Cyberpunk 2077 otrzymuje spot telewizyjny z Keanu Reevesem w roli głównej.

Reklama

Chwytaj dzień w Cyberpunk 2077

Taką nazwę nosi udostępniony przez CD Projekt RED spot telewizyjny, który po raz pierwszy zaprezentowano w przerwie od meczu finałowego NBA pomiędzy Los Angeles Lakers a Miami Heat.

O promocję gry wśród amerykańskich konsumentów zadbano możliwie jak najlepiej – popkulturą. Na reklamie pojawia się aktor Keanu Reeves, którego możemy kojarzyć z Matrixa, ale przede wszystkim jednak z ostatniej serii filmów akcji pod tytułem „John Wick”. W tle spotu pogrywa zaś utwór Billie Eilish – bad guy.

Widok aktora jest oczywiście szczególnie uzasadniony, w końcu w Cyberpunk 2077 wciela się on w rolę Johnny’ego Silverhanda, rockmana w zespole Samurai.

Być może zobaczymy ten spot niedługo i w naszych odbiornikach telewizyjnych. Już teraz natomiast doczekał się nieoficjalnej wersji autorstwa Goorskyego, w której Keanu Reeves zastąpił… Zenek Martyniuk:

CD Projekt RED pracuje od teraz sześć dni w tygodniu

Niedawno internet obiegła informacja, że pracownicy studia będą musieli pracować dłużej niż zwykle. Wiąże się to oczywiście z nadchodzącą premierą gry i chęciami jej dopracowania. CD Projekt RED uspokaja jednak, że dodatkowy wkład w prace nad grą zostanie sowicie wynagrodzony.

Pracownicy studia nie tylko otrzymają zapłatę za nadgodziny, ale jeszcze zostanie rozdzielone pomiędzy nimi 10% zysku firmy z tego roku.

Cyberpunk 2077

Czas najwyższy

To jak niegdyś w polskiej branży muzycznej – muszą być obsuwy. I tak, jak inne gry, Cyberpunk 2077 miał parę razy przekładaną premierę, ale tym razem będzie inaczej.

Cyberpunk 2077 ukaże się 19 listopada 2020 roku. Trafi na platformy PC, PlayStation 4 i PlayStation 5 oraz Xbox One i Xbox Series X.

Użytkowników komputerów osobistych zainteresują na pewno wymagania sprzętowe gry, które nie wydają się za wysokie – i mówię tutaj o tych rekomendowanych. Do komfortowej gry wystarczy karta graficzna NVIDIA GTX 1060 6 GB, ale będzie potrzebne też przynajmniej 12 GB RAM i oczywiście wchodzący w standard dysk SSD, który znajdzie się także na pokładach konsoli następnej generacji.

Zobacz też: