Cyberpunk 2077

Premiera Cyberpunk 2077 znów przesunięta!

Chyba nie skłamię mówiąc, że na Cyberpunka 2077 czekają setki tysięcy graczy — niestety dla wszystkich tych fanów mam niedobre wieści prosto od CD Projekt RED. Cyberpunk 2077 znów zalicza opóźnienie.

Cyberpunk we wrześniu? Możemy o tym pomarzyć

Powiem szczerze, że robi się to już powoli nudne, Cyberpunk 2077 znów zalicza kolejne opóźnienie — nieznaczne, ale jednak. Przypominam, że pierwotnie w najnowszą grę CD Projekt RED mieliśmy zagrać już 16 kwietnia, lecz tytuł ten po drodze zaliczył kilka opóźnień. Do tej pory ostateczną datą premiery miał być 17 września 2020 roku — niestety, ale uległo to zmianie.

Data premiery Cyberpunk 2077 przesunięta o dwa miesiące

Powód przesunięcia? Jak mogliśmy się domyślić opóźnienie wynika z chęci większego dopracowania produktu końcowego przez CD Projekt RED. Firma podkreśla, że dodatkowy czas nie wpłynie na samą zawartość gry a jedynie zostanie przeznaczony na podniesienie jakości samego tytułu i usuwanie błędów.

Nowa data premiery Cyberpunk 2077 to 19 listopada 2020 roku.

Mam nadzieje, że listopadowa data premiery Cyberpunk 2077 to już data ostateczna… Jeśli nie, to PlayStation 5 i Xbox Series X dostaną prawdopodobnie najlepszą grę startową w historii konsol ;)

Przypominam, że Cyberpunk 2077 zmierza na PC, PlayStation 4 i Xboksa One — ale w niedalekiej przyszłości gra zadebiutuje również na PlayStation 5, a także Xbox Series X. W przypadku tego ostatniego zagramy w Cyberpunka dzięki Smart Delivery Microsoftu.

Wytrzymacie te dodatkowe dwa miesiące oczekiwania? Dajcie znać w komentarzach.