Cyberpunk 2077

Premiera Cyberpunk 2077 znów przesunięta!

Ostatnia aktualizacja:

Chyba nie skłamię mówiąc, że na Cyberpunka 2077 czekają setki tysięcy graczy — niestety dla wszystkich tych fanów mam niedobre wieści prosto od CD Projekt RED. Cyberpunk 2077 znów zalicza opóźnienie.

Cyberpunk we wrześniu? Możemy o tym pomarzyć

Powiem szczerze, że robi się to już powoli nudne, Cyberpunk 2077 znów zalicza kolejne opóźnienie — nieznaczne, ale jednak. Przypominam, że pierwotnie w najnowszą grę CD Projekt RED mieliśmy zagrać już 16 kwietnia, lecz tytuł ten po drodze zaliczył kilka opóźnień. Do tej pory ostateczną datą premiery miał być 17 września 2020 roku — niestety, ale uległo to zmianie.

Data premiery Cyberpunk 2077 przesunięta o dwa miesiące

Powód przesunięcia? Jak mogliśmy się domyślić opóźnienie wynika z chęci większego dopracowania produktu końcowego przez CD Projekt RED. Firma podkreśla, że dodatkowy czas nie wpłynie na samą zawartość gry a jedynie zostanie przeznaczony na podniesienie jakości samego tytułu i usuwanie błędów.

Nowa data premiery Cyberpunk 2077 to 19 listopada 2020 roku.

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

Mam nadzieje, że listopadowa data premiery Cyberpunk 2077 to już data ostateczna… Jeśli nie, to PlayStation 5 i Xbox Series X dostaną prawdopodobnie najlepszą grę startową w historii konsol ;)

Przypominam, że Cyberpunk 2077 zmierza na PC, PlayStation 4 i Xboksa One — ale w niedalekiej przyszłości gra zadebiutuje również na PlayStation 5, a także Xbox Series X. W przypadku tego ostatniego zagramy w Cyberpunka dzięki Smart Delivery Microsoftu.

Wytrzymacie te dodatkowe dwa miesiące oczekiwania? Dajcie znać w komentarzach.

Premiera Cyberpunk 2077 znów przesunięta!