Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 – skóra, fura i komóra. Podsumowanie 4. odcinka Night City Wire

Najbardziej oczekiwana gra tego roku? Cyberpunk 2077. Po kilkukrotnym przełożeniu daty premiery, zadebiutuje już 19 listopada 2020 roku. Do tego momentu CD Projekt RED częstuje graczy odcinkami Night City Wire, w których poznajemy nie tylko cyberpunkowy świat, ale i przyglądamy się nowym fragmentom rozgrywki. Wczoraj mieliśmy okazję obejrzeć na żywo 4. już odcinek tego show.

Reklama

4. odcinek Night City Wire zgodnie z zapowiedziami został poświęcony środkom transportu – samochodom oraz motocyklom. Nie było to jednak wszystko. Poza materiałami zza kulis, które pokazują jak nagrywano dźwięk dla pojazdów, przyjrzeliśmy się również stylom, które panują w Night City.

Cyberpunk 2077 — Fury Mrocznej Przyszłości

Gra odda nam do dyspozycji wiele różniących się od siebie pojazdów, które nie tylko wyglądają inaczej z zewnątrz, ale i w środku. Dzielą się one na kilka kategorii – ekonomiczną, korporacyjną, ciężką, sportową oraz hipersamochody.

Każdy z samochodów możemy albo ukraść, albo zakupić, tym samym czyniąc z niego swoją własność.

W Cyberpunk 2077 z tej okazji zawiązano kilka współprac. Pierwszą jest Arch Motorcycle, firma produkująca motocykle, którego współzałożycielem jest nikt inny jak Keanu Reeves. Dla tego samego pana, a raczej dla postaci, którą gra, w tytule pojawi się jeszcze klasyczne Porsche 911 (930 Turbo) – auto należące do Johnny’ego Silverhanda. Niewątpliwie będzie to unikat na ulicach Night City.

Cyberpunk 2077 — Style 2077 roku

To, o czym rodzimy producent gier CD Projekt RED nie wspominał, że pojawi się w 4. odcinku Night City Wire, to style ubierania się. Chyba jedna z najbardziej oczekiwanych przeze mnie rzeczy – po prostu lubię gry, w których można robić prawie wszystko.

I wygląda na to, że osoby podobne mnie nie będą miały na co narzekać. Na pewno nie zabraknie ciuchów do wyboru. Stylizacje mieszkańców Night City wypadły całkiem naturalnie i nie wydają się nudne – firma dokłada wszelkich starań w każdym aspekcie gry, nawet tutaj.

Cyberpunk 2077 — Knajpa

Kolejny krótki spot prezentuję grę i głównego bohatera V, jeszcze przed modyfikacjami ciała. I prawdopodobnie jeszcze przed zastaniem najemnikiem.

Warto przypomnieć, że twórcy dadzą nam możliwość przejść grę bez modyfikacji, a przynajmniej nie licząc tych podstawowych.

Zobacz też: