Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 przygotował kolejne Night City Wire. Wiemy, o czym będzie 4. odcinek

Na początku tego tygodnia dowiedzieliśmy się, że Cyberpunk 2077 jest już w złocie – to znaczy, że gra trafia do tłoczni. To jednak nie przekłada się na koniec prac, a już na pewno nie na koniec crunchu w studio. Ale skoro wiemy już, że gra nie zostanie przesunięta, to przed nami same dobre wiadomości. Kolejną jest 4. już odcinek Night City Wire.

Night City Wire to inicjatywa CD Projekt RED, w której firma przedstawia poszczególne elementy swojej nadchodzącej gry Cyberpunk 2077. W trzecim odcinku poznaliśmy bliżej gangi, które występują w świecie gry. Ten i pozostałe odcinki możecie obejrzeć na oficjalnej stronie gry. Kolejny, czwarty ukaże się niebawem – wiemy już kiedy, i o czym on w zasadzie będzie.

Cyberpunk 2077 z 4. odcinkiem Night City Wire

CD Projekt RED za pośrednictwem konta Twitter należącego do gry, poinformował o nadchodzącym czwartym odcinku serii Night City Wire. Skupi się on przede wszystkim na samochodach – zobaczymy je, usłyszymy i przyjrzymy się im od środka.

To oznacza nowe fragmenty z rozgrywki. A poza tym, w najnowszym odcinku na graczy będzie czekać więcej informacji co do gry i ogłoszenia.

4. odcinek Night City Wire odbędzie się 15 października o godz. 1800 czasu polskiego. Aby go obejrzeć, wystarczy, że pojawić się wtedy na oficjalnym kanale Twitch CD Projekt RED.

Samochody w Cyberpunk 2077 inne niż w zapowiedzi

Niestety im bliżej daty premiery gry, tym więcej słyszymy o wycinanych z niej rzeczach. Skoro 4. odcinek Night City Wire skupi się na samochodach, wypadałoby wspomnieć, że modyfikowanie pojazdów w Cyberpunk 2077 zwyczajnie się nie pojawi. Taką informację przekazywały różne media, o czym przypomina jeden z wątków na forum CD Projekt RED.

Cyberpunk 2077

To naprawdę szkoda, bo wydawałoby się, że modyfikowanie pojazdów idealnie pasowałoby do uniwersum. I pasuje. Dlatego w świecie gry będziemy mieć szansę takie napotkać, ale my sami nie będziemy w stanie nanieść zmian na żaden.

No, ale cóż, po co nam te modyfikowane przez nas samochody, skoro mieszkań też już nie będziemy kupować (któraś z rzędu wycinka)…

Zobacz też: