Cyberpunk 2077 Recenzja Xbox Series S

Cyberpunk 2077: Patch 1.2 już dostępny! Do pobrania nawet 45 GB danych

CD Projekt RED dotrzymało obietnicy i jeszcze w marcu wypuściło ogromną aktualizację do Cyberpunk 2077! Patch 1.2 jest już dostępny do pobrania na PC (Steam i GOG), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series S|X.

Reklama

Cyberpunk 2077 z patchem 1.2. Ile waży aktualizacja?

Chyba każdy gracz, po ujawnieniu listy naprawionych błędów w patchu 1.2, spodziewał się, że najnowsza aktualizacja do Cyberpunk 2077 będzie swoje ważyć — i nie myliliśmy się.

Każdy zainteresowany nowym patchem do ostatniej gry CD Projekt RED musi przygotować sporo miejsca na dysku — od 30 do nawet 45 GB danych, w zależności od posiadanej przez nas platformy:

  • PC (Steam) – 30 GB
  • PC (GOG) – 34 GB
  • Xbox One/Xbox Series X|S – 40 GB
  • PlayStation 4/PlayStation 5 – 45 GB

Gra niebawem powinna dostać aktualizacje 1.2 również w usługach streamingowych, takich jak GeForce Now czy Google Stadia.

Lista zmian? Jest naprawdę długa!

Głównie poprawiono błędy związane z zadaniami fabularnymi – tych było naprawdę sporo i potrafiły nieźle napsuć krwi. Nie zapomniano jednak także o zwykłych błędach w rozgrywce, takich jak nieprawidłowe animacje postaci czy inne glitche graficzne. Niestety, nadal nie poznaliśmy daty premiery wersji gry przeznaczonej specjalnie na konsole nowej generacji – ta, według planu CD Projekt RED, ma pojawić się jeszcze w tym roku.

Pełną listę zmian w języku polskim znajdziecie na stronie gry.

Zmiany mają być odczuwalne przede wszystkim na konsolach zeszłej generacji, gdzie CD Projekt RED wyraźnie zawiodło oczekiwania graczy — na PlayStation 4 i Xbox One, gra ta była miejscami na premierę wręcz niegrywalna. Moją recenzję Cyberpunk 2077 z wersji na Xboksa Series S znajdziecie na Tabletowo.

Już jest patch 1.2 dla Cyberpunk 2077