Cregle Penbook: Windows 7, obsługa rysikiem i pojemnościowy ekran dotykowy | Tabletowo.pl

Cregle Penbook: Windows 7, obsługa rysikiem i pojemnościowy ekran dotykowy

Dołącz do dyskusji 0

Tablety pracujące pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 7 są bardzo do siebie podobne i nie różnią się wiele zarówno w kwestii oprogramowania, jak i designu. Miło widzieć odstępstwo od normy, którym na pewno jest Cregle Penbook. To charakteryzujące się nowocześnie minimalistycznym wyglądem urządzenie pozwala na obsługę nie tylko palcem, lecz także cyfrowym rysikiem.

Specjalny pojemnościowy panel dotykowy umożliwia posługiwanie się palcem, rysikiem lub gestami. Jedno to nie wszystko: podobnie jak BlackBerry Playbook, Cregle Penbook wyposażono w ramkę ekranu, której obszary dotykowe służą do szybkiego definiowania jasności ekranu lub wywoływania skrótów klawiaturowych. Ponieważ system Windows 7 nie został zaprojektowany z myślą o tabletach, obecność tej funkcji jest wyjątkowo użyteczna.

Pod maską Penbooka znajdziemy Intel Atom Z530 1.6GHz, 2 porty USB (w tym jeden USB-host), mikrofon, wyjście audio 3.5 mm, głośniki stereo, czytnik kart pamięci SD/MMC, dysk SSD o pojemności 16GB lub 32GB, Bluetooth 2.1 + EDR, Wi-Fi 802.11b/g/n, oraz 10.1-calowy ekran o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Wymienna bateria o pojemności 5000mAh pozwoli na około 6 godzin pracy z urządzeniem.
Wymiary tabletu wynoszą 264 x 184 x 17mm, a waga to 1.04kg.

Podoba mi się takie profesjonalne połączenie HTC Flyer i BlackBerry Playbooka, a Wam?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona